Zamknij

Pomoc administracyjna

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac administracyjno - biurowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Gostyńska 49, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Monika Marciniak
    Numer telefonu: 612839099 w. 13
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Szycie odzieży korporacyjnej, obsługa maszyn typu overlock i stebnówka
    StPr/24/0211
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Pomoc przy wykrawaniu szablonów odzieży, przygotowanie szablonów
    StPr/24/0212

    opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć
    StPr/24/0207
    wynagrodzenie od od 5 400 do 6 900 PLN

    szycie odzieży roboczej
    StPr/24/0206

    sprzątaczka pn.-pt.: 11:00-19:00
    StPr/24/0205
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    Sekretarka wtorek-środa- czwartek: 07:00-15:00 piątek 12:00-20:00 sobota: 07:00-15:00
    StPr/24/0204

    Sprzedaż i układanie towaru, dbanie o porządek w lokalu, obsługa klienta Zapewniamy bogaty pakiet socjalny (paczki świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku itp.)
    StPr/24/0198

    Przygotowywanie potraw
    StPr/24/0201

    Rejestratorka medyczna 9-17,12-20
    StPr/24/0202

    prace malarskie, prace szpachlarskie na elewacjach budynków, prace na rusztowaniach
    StPr/24/0195
    wynagrodzenie od od 7 000 PLN