19 grudnia 2018, środa, Imieniny obchodzą:

Aktualności

27 listopada 2018

60 gramów marihuany pod pościelą

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali kolejnego, młodego mężczyznę z narkotykami. Tym razem 21-letniego mieszkańca Śremu, który w miejscu zamieszkania, w szafce przy łóżku oraz pod pościelą, posiadał blisko 60 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzuty i został przesłuchany. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego oraz Zespołu do spraw Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii, w trakcie wykonywania czynności służbowych, ustalili, że 21-letni mieszkaniec Śremu, w miejscu zamieszkania, posiada narkotyki.

W związku z takimi podejrzeniami 20 listopada br. kryminalni udali się do mieszkania młodego mężczyzny. Okazało się, że w szafce przy łóżku oraz pod pościelą posiadał on blisko 60 gramów marihuany. W tych okolicznościach 21-latek został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty i został przesłuchany.

Sprawa jest w toku i znajdzie swój finał w sądzie.

/ Ewa Kasińska /za: www.srem.policja.gov.pl

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

Bluza EVERLAST
105 - 20%
HIT!!!
5.124 PLN 4.379,00 PLN
44,00 PLN
800
3,100.00 PLN
900
POLECAMY!!!
od 5950,00 zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie