13 listopada 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

03 września 2018

70 gramów marihuany we wnęce na korytarzu

Policjanci Zespołu do walki z Przestępczością Narkotykową z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali kolejnego, młodego mężczyznę z narkotykami. Tym razem 25-latka z gminy Śrem, który w miejscu zamieszkania, we wnęce znajdującej się na korytarzu, posiadał blisko 70 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut i został przesłuchany. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego, którzy specjalizują się w zwalczaniu przestępczości narkotykowej, w trakcie wykonywania czynności służbowych, ustalili, że 25-latek z wioski w gminie Śrem, w miejscu zamieszkania, przechowuje narkotyki.

W związku z takimi podejrzeniami 29 sierpnia br. policjanci udali się do domu młodego mężczyzny, który we wnęce znajdującej się na korytarzu posiadał blisko 70 gramów marihuany. W tych okolicznościach 25-latek został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut i został przesłuchany.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

/ Ewa Kasińska /


za: www.srem.policja.gov.pl

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

58,00 PLN
1100
SUPER CENA!!
3798,00ZŁ
Bluza LONSDALE
95 - 20%
NOWOŚĆ!!!
19,99 zł
mix
1499
280,00

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie