13 listopada 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

31 października 2018 0

Działania ZNICZ 2018

Od dzisiaj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie będą prowadzili wzmożone działania kontrolno - prewencyjne pod kryptonimem „ZNICZ 2018”. Mundurowi wszystkich uczestników ruchu drogowego proszą o zachowanie szczególnej ostrożności i czujności na drogach.

(czytaj więcej)
31 października 2018 0

Areszt dla podejrzanego o usiłowanie rozboju

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali 34-letniego śremianina podejrzanego o usiłowanie rozboju. Z zebranego w sprawie materiału dowodowego wynika, że napastnik z zamaskowaną twarzą wtargnął do sklepu monopolowego, zagroził ekspedientce nożem i zażądał wydania pieniędzy. Na wniosek Policji i prokuratury, sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

(czytaj więcej)
26 października 2018 0

Debiutujący barman okazał się złodziejem

Kryminalni ze Śremu ustalili i zatrzymali 33-letniego złodzieja, debiutującego barmana. Amator cudzej własności ukradł ponad trzy tysiące złotych w miejscu swojej nowej pracy, a następnie przegrał skradziony łup w poznańskim kasynie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

(czytaj więcej)
26 października 2018 0

Policjanci szukają właścicieli szlifierki i kompresora

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie prowadzą postępowanie w sprawie włamań do piwnic na osiedlu Jeziorany i szukają właścicieli szlifierki oscylacyjnej oraz kompresora.

(czytaj więcej)
24 października 2018 0

Świadków wypadku prosimy o kontakt z Policją

Kryminalni ze Śremu prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 20 października br. w Śremie na ulicy Gostyńskiej. Około godz. 21.15 kierujący Fordem Focus chcąc uniknąć tam zderzenia z nieustalonym pojazdem, który wymusił na nim pierwszeństwo, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w samochód Mercedes-Benz. Kierujący fordem i mercedesem doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Świadków wypadku prosimy o kontakt z Policją.

(czytaj więcej)
23 października 2018 0

Logistycy z EKONOMIKA podczas wizyty w Centrum Logistycznym Poczty Polskiej w Komornikach

Dnia 18 października klasa 1LA śremskiego EKONOMIKA wraz z Wychowawcą Panią Martyną Mostowską oraz Panem Damianem Wiza odwiedzili Terminal Poczty Polskiej w Komornikach, który zajmuje się świadczeniem usług pocztowych.

(czytaj więcej)
23 października 2018 0

(Nie)trzeźwy poranek

Policjanci śremskiej drogówki przeprowadzili dziś dwugodzinne działania pn. „Trzeźwy poranek”. Tym razem mundurowi udaremnili dalszą jazdę dwóm nietrzeźwym kierującym, którym zatrzymali uprawnienia do kierowania. Sprawy tych nieodpowiedzialnych kierowców znajdą swój finał w sądzie.

(czytaj więcej)
22 października 2018 0

Nieodpowiedzialny kierowca miał trzy i pół promila alkoholu w organizmie

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali prawo jazdy 36-letniemu kierowcy, który mając trzy i pół promila alkoholu w organizmie kierował Oplem Omega, uderzył w zaparkowanego Fiata Seicento i odjechał z miejsca zdarzenia. Teraz nieodpowiedzialny kierowca, który zagrażał sobie i innym uczestnikom ruchu drogowego, za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu więzienie.

(czytaj więcej)
22 października 2018 0

19 PKO Poznań Maraton

Kolejny udany maraton Jacka. 14 października odbył się 19 PKO Maraton Poznań.Wśród startujących blisko 5000 zawodników nie zabrakło biegaczy z naszego miasta

(czytaj więcej)
22 października 2018 0

Rysowanie stopami w grupie Modraki

Rysowanie stopami w grupie „Modraki’’ z Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka’’

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

OKAZJA !!!
245.000 zł
Bluza EVERLAST
105 - 20%
44,00 PLN
1200
CHINY-LAST MINUTE
3418,00 zł
WYPRZEDAŻ !!!
349,00 ZŁ 200,00 zł
44,25 30

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie