26 września 2018, środa, Imieniny obchodzą:

Aktualności

21 września 2018 0

Chce pokonać burmistrza

Robert Piątek – solidarnościowiec i społecznik od zawsze, związkowiec i spółdzielca od 30 lat, samorządowiec od dwóch kadencji i człowiek, dla którego drugi Człowiek stanowi wartość nadrzędną, bez względu kim jest. Przez życie stara się podążać z hasłem „zło dobrem zwyciężaj”.

(czytaj więcej)
14 września 2018 0

Projekt EDWARD - 19 września 2018 roku

Projekt Edward (European Day Without Road Death) – Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach – to działania organizowane pod patronatem Europejskiej Organizacji Policji Ruchu Drogowego TISPOL od 2016 roku. Ideą przewodnią projektu jest „wizja zero” - zero osób ciężko rannych i ofiar śmiertelnych wypadków drogowych w tym dniu na drogach Europy. Działania w ramach projektu EDWARD 2018 będą prowadzone przez policjantów z krajów europejskich 19 września (środa), w czasie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

(czytaj więcej)
13 września 2018 0

Jubileusz śremskiej odlewni

Rok 2018 jest rokiem jubileuszowym dla powstałej 50 lat temu śremskiej odlewni. Z tej okazji 7 września zorganizowano spotkanie prasowe, podczas którego członkowie zarządu - prezes Łukasz Petrus oraz wiceprezes Andrzej Bulanowski, opowiedzieli o planach rozwoju przedsiębiorstwa. Zakładają one wielomilionowe inwestycje, które mają zakończyć się w roku 2020.

(czytaj więcej)
13 września 2018 0

PiS - Robert Piątek z "piątką"

W poniedziałkowy wieczór w sali Spółdzielni Mieszkaniowej odbyła się konwencja wyborcza śremskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. Zaprezentowano kandydatów do rad miejskiej i rady powiatu, a także kandydata na burmistrza Śremu. Został nim szef śremskiego PiS Robert Piątek.

(czytaj więcej)
13 września 2018 0

Konferencja Kukiz

We wtorek, 11 września o godzinie 17 pod śremską wieżą ciśnień ugrupowanie Kukiz '15 zaprezentowało swojego kandydata na burmistrza Śremu. Gospodarzem konferencji był Emil Majsner – szef koła terenowego Śrem-Środa, który w obecności prezesa okręgu i „jedynki” na listach Kukiza do sejmiku wojewódzkiego – Mirosława Piaseckiego ogłosił, że o fotel burmistrza ubiegać się będzie Małgorzata Łucka.

(czytaj więcej)
13 września 2018 0

Smród i bezsilność

Smród, hałas, pożary, robactwo, …..bezsilność. Od 2012 roku mieszkańcy Pyszącej dotkliwie odczuwają skutki zlokalizowanego na terenie wyrobiska po byłej cegielni zakładu odzysku i zbierania odpadów.

(czytaj więcej)
13 września 2018 0

Jubileuszowe granie

X rocznicę powstania świętują członkowie Śremskiego Klubu Petanque. Z okazji jubileuszu w dniach 29-30 września br. będą organizatorami okolicznościowych zawodów, które rozegrane zostaną w alejkach skweru przy ul. Poznańskiej 28. Honorowy patronat nad imprezą objął burmistrz Śremu Adam Lewandowski.

(czytaj więcej)
13 września 2018 0

Organizujemy policyjną akcję dla dzieci

Komenda Powiatowa Policji w Śremie i Klub Relax Spółdzielni Mieszkaniowej wspólnie z partnerami organizują kolejną edycję działań pn. „Bezpieczna droga do szkoły”. Wszystkim uczniom klas pierwszych szkół podstawowych z terenu powiatu śremskiego wręczymy elementy odblaskowe. Dzieci wiele dowiedzą się o bezpieczeństwie pieszego w ruchu drogowym i będą uczyły się przechodzić przez jezdnię, kiedy ruchem kieruje policjant. Gościem specjalnym wszystkich spotkań z pierwszakami będzie sierż. Pyrek maskotka wielkopolskiej Policji.

(czytaj więcej)
10 września 2018 0

Policjanci dbają o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży

Śremscy policjanci jeszcze przed rozpoczęciem wakacji, a także w czasie letniej przerwy w nauce starali się, przy różnych okazjach, odwiedzać placówki oświatowe i miejsca zorganizowanego wypoczynku. A wszystko po to, aby z najmłodszymi rozmawiać o tym jak bezpiecznie spędzić wakacje. Z pewnością przypominanie dzieciom o tym, jak należy się zachowywać, aby nikomu nic się nie stało, jest bardzo potrzebne.

(czytaj więcej)
10 września 2018 0

Kolejne emocje w Lesznie

Gospodarze na ten mecz przystąpili niezwykle skupieni. Niewielka zaliczka punktowa (6 pkt) nie dawała pewności znalezienia sie w finale PGE Ekstraliga.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

OKAZJA!!!
od 1599,00zł/os od 1399,00 zł/os
HIT!!!
5.124 PLN 4.379,00 PLN
super promocja
270,00
mix
1499
1200
POLECAMY!!!
od 5950,00 zł/os
WYPRZEDAŻ !!!
2.200 PLN 1.778,00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie