19 grudnia 2018, środa, Imieniny obchodzą:

Aktualności

04 grudnia 2018

Czy wróżby się spełnią?

Czy wróżby się spełnią? Przyszłość nam pokaże. Pewne jest to, że przyniosły przedszkolakom wiele radości i po raz kolejny były okazją do wspólnej, wesołej zabawy.

W miniony piątek dzieci z grupy „Modraki’’ przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły „poznać swoją przyszłość” – tą bliską  i tą daleką .  Różnymi sposobami odkrywaliśmy tajemnice losu - za pomocą monet rzucanych do wody, kręcenia butelką, serduszek z imionami, kolorowych karteczek i innych tajemniczych przedmiotów.  Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową, radości oraz integracji grupy.

Dorota Józefiak

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

Bluza EVERLAST
105 - 20%
1100
2 T-shirty LONSDALE w cenie 1
100 50
OKAZJA !!!
4.392 PLN 3.562,00 PLN
Bluza LONSDALE
95 - 20%
SUPER PROMOCJA!!!
od 560,00 zł/os od 425,00 zł/os
44,25 30

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie