13 listopada 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

26 października 2018

Debiutujący barman okazał się złodziejem

Kryminalni ze Śremu ustalili i zatrzymali 33-letniego złodzieja, debiutującego barmana. Amator cudzej własności ukradł ponad trzy tysiące złotych w miejscu swojej nowej pracy, a następnie przegrał skradziony łup w poznańskim kasynie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

23 października br., o godz. 07.30, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w jednym z barów w Śremie skradziono 3300 złotych. Były to pieniądze pochodzące z utargu.

Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili kto minionej doby pracował w barze i kto mógł mieć kontakt z pieniędzmi z utargu. Po nitce do kłębka i wszystko zaczęło wskazywać na to, że złodziejem jest nowy barman, 33-letni mieszkaniec Śremu, który dopiero niedawno rozpoczął pracę.

Kryminalni, jeszcze tego samego dnia, zatrzymali 33-letniego barmana, w miejscu jego zamieszkania. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał blisko półtora promila alkoholu w organizmie i trafił do policyjnego aresztu.

Podejrzenia policjantów potwierdziły się. Debiutujący barman faktycznie ukradł ze swojego, nowego miejsca pracy 3300 złotych i pojechał z nimi do Poznania. Tam, w kasynie przegrał wszystkie skradzione pieniądze.

33-letni amator cudzej własności usłyszał zarzut kradzieży i został przesłuchany. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu więzienie.

/ Ewa Kasińska /


za: www.srem.policja.gov.pl

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

Bluza LONSDALE
95 - 20%
SUPER CENA!!
3798,00ZŁ
HIT CENOWY!!!
5,992 PLN 5,169 PLN
44,25 30
58,00 PLN
super promocja
369,00
SUPER OKAZJA!!!
od 2150,00zł/os od 1997,00 zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie