13 listopada 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

02 lipca 2018

Dmuchajka logopedyczna w grupie Słoneczniki

Dmuchajka logopedyczna w grupie „Słoneczniki’’ z Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka’’ Dzieci z grupy „Słoneczniki’’ wykonały kolejną zabawkę do ćwiczeń logopedycznych „Dmuchajkę logopedyczną. Zabawka powstała z plastikowej butelki , kolorowych słomek i kuleczek styropianowych.

Naszą dmuchajkę wykorzystujemy do ćwiczeń logopedycznych, mających na celu przygotowanie narządów mowy do lepszej artykulacji. Zabawka uczy również kontrolować siłę i długość wydechu. Bawimy się tak, że wkładamy styropianowe kulki  do butelki a następnie dmuchając w słomkę obserwujemy co się dzieje i jak wysoko kulki się uniosą. Sprawdzamy również jakiej siły wydmuchu trzeba do tego użyć. Nam najbardziej spodobały się latające kuleczki.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

OZONOWE ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI + zapach gratis!!!
60
SUPER PROMOCJA!!!
od 560,00 zł/os od 425,00 zł/os
44,00 PLN
Promocja!!!
od 1950,00zł/os od 1700,00zł/os
POLECAMY!!!
od 5950,00 zł/os
Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00zł/os
HIT!!!
5.124 PLN 4.379,00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie