13 listopada 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

05 listopada 2018

Drugie życie w Ekonomie

Ekonomik znalazł się w gronie 32 szkół z Wielkopolski wybranych do udziału w Kampanii, której celem jest popularyzowanie wiedzy o przeszczepach narządów oraz obalanie mitów krążących wokół transplantacji.

W piątek 26 października 2018r. (w Światowy Dzień Donacji i Transplantacji) grupa młodzieży z EKONOMIKA oficjalnie rozpoczęła swój udział w kampanii społecznej "Drugie Zycie. Transplantacja – masz dar uzdrawiania". 

W pierwszej części spotkania uczniowie zmagali się z grą miejską polegającą na odszukaniu wyznaczonych punktów w centrum Poznania, przeprowadzaniu rozmów z osobami związanymi z transplantacją oraz rozwiązaniu quizów.

Druga część spotkania odbyła się w siedzibie Urzędu Wojewódzkiego i miała formę szkoleniową. Młodzież miała okazję dowiedzieć się szczegółów prawnych związanych z transplantacją oraz wysłuchać osobistych relacji osób, które transplantacji zawdzięczają życie.

Przed uczniami z EKONOMIKA kilka miesięcy wytężonej pracy – zaplanowanie i przeprowadzenie szeregu akcji, spotkań i warsztatów promujących transplantację. Wszystkie działania zostaną podsumowane w kwietniu i ocenione przez komisję konkursową.  Szkołę, która przeprowadzi najskuteczniejszą akcję zostanie nagrodzona czekiem do wykorzystania na wybrany przez siebie cel charytatywny. Mamy nadzieję, ze uda nam się powielić sukces z 2010 roku – kiedy to znaleźliśmy się w gronie 3 zwycięskich szkół i wygraliśmy czek na 1000 zł.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

Promocja!!!
od 980,00zł/os od 680,00zł/os
1100
HIT CENOWY!!!
5,992 PLN 5,169 PLN
900
super promocja
369,00
NOWOŚĆ!!!
19,99 zł
SUPER PROMOCJA!!!
od 560,00 zł/os od 425,00 zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie