19 grudnia 2018, środa, Imieniny obchodzą:

Aktualności

30 listopada 2018

Dzień Pluszowego Misia u Kotków

23 listopada dzieci z grupy Kotki z Przedszkola „Pod wierzbami” obchodziły Święto Pluszowego Misia. Pomimo coraz bardziej atrakcyjniejszych zabawek moda na misie nie przemija, a Święto Pluszowego Misia na stałe wpisało się do kalendarza uroczystości przedszkolnych.

Tego wyjątkowego dnia dzieciprzyszły do przedszkola ze swoim małym lub dużym pluszowym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki na początku wysłuchały krótkiej historii powstania tego święta, następnie każde dziecko z dumą przedstawiło kolegom i koleżankom swojego ukochanego Misia, a potem  wspólnie ze swoimi Misiami wesoło bawiły się przy muzyce, degustowały miodowe kuleczki, a także wykonały Misiowe prace plastyczne. Ukochane Misie towarzyszyły dzieciom przez cały dzień, który  byłpełen uśmiechu oraz radosnej zabawy! 

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

POLECAMY!!!
od 5950,00 zł/os
44,25 30
800
88,00 PLN 80,00 PLN
super promocja
369,00
HIT!!!
5.124 PLN 4.379,00 PLN
CHINY-LAST MINUTE
3418,00 zł

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie