19 grudnia 2018, środa, Imieniny obchodzą:

Aktualności

10 października 2018

Grzegorz Wiśniewski

Moja rodzina od pokoleń zamieszkuje ziemię śremską, a ja odkąd tylko pamiętam jestem związany z pracą w samorządzie. W wieku 28 lat, mam już spore doświadczenie w tym obszarze. Będąc zatrudnionym jako Specjalista ds. Wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju w Stowarzyszeniu Lider Zielonej Wielkopolski (skupiające aż 13 wielkopolskich gmin) jestem odpowiedzialny za pozyskiwanie i rozdzielanie funduszy unijnych dla gmin, instytucji, organizacji pozarządowych, osób fizycznych, przedsiębiorców, w tym także z gminy Śrem.

Wiedzę z zakresu ekonomii i administracji zdobywałem min, w Zespole Szkół Ekonomicznych w Śremie, a także na kilku poznańskich uczelniach: Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, Wyższej Szkole Bankowej i Uniwersytecie Ekonomicznym.

Ponieważ jestem wrażliwy na problemy społeczne, a moją pasją jest pomaganie innym – zostałem strażakiem-ratownikiem w Ochotniczej Straży Pożarnej. Działam tam czynnie od najmłodszych lat. Jako strażak-ratownik biorę stale udział w działaniach ratowniczych podczas wypadków, pożarów czy usuwaniu skutków anomalii pogodowych. Edukuję także mieszkańców, szczególnie tych najmłodszych, z zakresu pierwszej pomocy.

Ponadto interesuję się wędkarstwem, podróżami oraz sportem, który czynnie uprawiam – gram w piłkę nożną, biegam, jeżdżę na rowerze oraz na nartach, kocham chodzić po górach, a także spędzać czas na łonie przyrody w dolinie Warty. 

Jestem wiarygodny i słowny – tyle wystarczy aby pokonać obecnego Burmistrza.

Trzeba polepszyć podejście do spraw mieszkańców, którzy mają już dosyć powiązań biznesowo-towarzyskich obecnych władz. Nie tylko stworzę mieszkańcom warunki dla rozwoju, inwestowania i działania, ale także zredukuję ponad 50 milionowe zadłużenie gminy m.in. likwidując służbową limuzynę Burmistrza. Dodatkowo skutecznie zwiększę pozyskiwanie środków zewnętrznych tak, abyśmy w końcu zaczęli wykorzystywać nasze szanse na rozwój gminy.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

1100
44,00 PLN
super promocja
369,00
1100
OKAZJA !!!
4.392 PLN 3.562,00 PLN
1200
Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie