13 listopada 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

13 września 2018

Jubileuszowe granie

X rocznicę powstania świętują członkowie Śremskiego Klubu Petanque. Z okazji jubileuszu w dniach 29-30 września br. będą organizatorami okolicznościowych zawodów, które rozegrane zostaną w alejkach skweru przy ul. Poznańskiej 28. Honorowy patronat nad imprezą objął burmistrz Śremu Adam Lewandowski.

W turniejach obok zawodników z naszego miasta wezmą udział również przedstawiciele klubów z różnych stron Polski. Co ważne, zawody mają charakter otwarty zatem mogą w nich wziąć udział także amatorzy. Szczegółowych informacji na temat imprezy, warunków uczestnictwa udzielamy pod numerem telefonu 507104834. Wszystkich zainteresowanych - zarówno graczy jak i kibiców serdecznie zapraszamy. Początek jubileuszowych zawodów w sobotę 29 września o godzinie 10.00.

Korzystając z okazji warto wspomnieć, że w ciągu minionej dekady zawodnicy Śremskiego Klubu Petanque uczestniczyli w setkach turniejów rozgrywanych zarówno w Polsce jak i poza jej granicami odnosząc wiele sukcesów. Co godne zauważenia dali się poznać także jako doskonali organizatorzy imprez sportowych. Na swoim klubowym bulodromie, który znajdował się przy ul. Zamenhofa wielokrotnie sprawdzali się w roli gospodarzy tak prestiżowych imprez jak choćby Klubowe Mistrzostwa Polski.

Aktualnie zawodnicy ŚKP zajmują 5 lokatę (na 34 miejsca - przyp. red.) w rankingu klubów zrzeszonych w Polskiej Federacji Petanque. Kilka dni temu z powodzeniem uczestniczyli w Klubowych Mistrzostwach Polski I i II ligi rozgrywanych w Żywcu. Drużyny ŚKP zajęły odpowiednio 6 i 4 miejsca we wspomnianych klasach rozgrywek.       

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

Promocja!!!
899,00zł/os od 680,00 zł/os
super promocja
369,00
SUPER PROMOCJA!!!
od 28550,00zł/os 2550,00zł
SUPER OKAZJA!!!
od 2150,00zł/os od 1997,00 zł/os
HIT CENOWY!!!
5,992 PLN 5,169 PLN
OZONOWE ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI + zapach gratis!!!
60
58,00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie