13 listopada 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

13 września 2018

Konferencja Kukiz

We wtorek, 11 września o godzinie 17 pod śremską wieżą ciśnień ugrupowanie Kukiz '15 zaprezentowało swojego kandydata na burmistrza Śremu. Gospodarzem konferencji był Emil Majsner – szef koła terenowego Śrem-Środa, który w obecności prezesa okręgu i „jedynki” na listach Kukiza do sejmiku wojewódzkiego – Mirosława Piaseckiego ogłosił, że o fotel burmistrza ubiegać się będzie Małgorzata Łucka.

W wystąpieniu Łucka przedstawiła wizję swojego urzędowania, które ma być nastawione szeroką rozumianą współpracę i konsultacje z mieszkańcami. Ma to być zrealizowane dzięki powołaniu organów doradczych przy Radzie Miejskiej – Gminnej Rady Młodzieżowej oraz Rady Seniorów. „Chciałabym zostać burmistrzem dla Śremian, a nie, jak większość przedstawionych już wcześniej kandydatów – burmistrzem Śremu. Dla mnie jest to ogromna różnica” - podkreśliła Łucka. Odniosła się także do dokonań obecnych włodarzy miasta - „Dostrzegam, że Burmistrz, wspólnie z Radnymi i pracownikami Urzędu zrobili kilka pozytywnych rzeczy dla miasta, ale z całym szacunkiem – myślę, że czas na zmiany, na nowe pomysły i koncepcje”.

Na przyszły tydzień zapowiedziano konferencję, na której zostaną zaprezentowane szczegóły strategii zmian dla Śremu i gminy Śrem, m.in. propozycje dla lokalnych przedsiębiorców. Jej dokładny termin zostanie podany niebawem.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

SUPER PROMOCJA!!!
od 560,00 zł/os od 425,00 zł/os
OKAZJA !!!
4.392 PLN 3.562,00 PLN
44,25 30
3,100.00 PLN
Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00zł/os
1100
SUPER OKAZJA!!!
od 2150,00zł/os od 1997,00 zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie