19 grudnia 2018, środa, Imieniny obchodzą:

Aktualności

10 października 2018

Małgorzata Łucka

Kukiz'15 to nowe Stowarzyszenie, w którym nie obowiązuje dyscyplina partyjna, a najważniejszym jego celem jest dobro obywateli. To także, ugrupowanie z konkretną strategię opartą o znajomość Miasta. Jako kandydat na Burmistrza Śremu, nie walczę przeciwko „komuś”, ale o coś, czyli o Miasto, o jego potrzeby i potrzeby naszych mieszkańców.

Małgorzata Łucka - lat 47. Szczęśliwa mężatka, matka dwojga dorosłych dzieci - córki i syna,
babcia trojga wnucząt.

Wykształcenie: Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu o kierunku: Socjologia, Studiów Podyplomowych "Zarządzanie i organizacja w zakresie pomocy społecznej" oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu "Zarządzanie pracą i zasobami ludzkimi". Dodatkowe kwalifikacje: Trener biznesu oraz rodzin i kandydatów na rodziny zastępcze.

Kariera zawodowa od roku 1991: Przedsiębiorstwo Zagraniczne "Karma Bella"; 12 lat w samorządzie gminnym ( Szkoła Podstawowa nr 5 w Śremie - nauczyciel), Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie i w Czempiniu (inspektor, pracownik socjalny); 10 lat w samorządzie powiatowym na stanowisku kierowniczym (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Śremie). Obecnie pracuje jako Zastępca Kierownika Działu Organizacji Zatrudnienia i Płac w "Społem” PSS w Śremie.

Aktywności: Stowarzyszenie na Rzecz Społeczności Lokalnej w Śremie (Przewodnicząca Rady)

Stowarzyszenie na rzecz nowej Konstytucji Kukiz`15 (członek).

Śremski Klub Morsów " Mroziki" (członek).

Współpraca z Fundacją im. Królowej Polski św. Jadwigi w Puszczykowie.

Pasja i zamiłowania: Prowadzenie szkoleń, kursów, zajęć oraz warsztatów np. w Klubach Integracji Społecznej. Udziela się także, jako doradca i ekspert przy realizacji projektów z dziedziny pomocy społecznej.

Od roku 2017 nie straszne Jej zimne kąpiele podczas „morsowania” w jeziorze czy morzu.

 

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

3,100.00 PLN
36 28
Super Obniżka! Bluza EVERLAST
110 - 20%
mix
1499
Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00ł/os
OZONOWE ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI + zapach gratis!!!
60
1200

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie