13 listopada 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

01 listopada 2018

Marsz Świętych

Świetna impreza przed uroczystością Wszystkich Świętych!

 

W środę wieczorem z kościoła pod wezwaniem błogosławionego Michała Kozala przeszła ulicami miasta procesja świętych do kościoła pod wezwaniem Mądrości Bożej.

O godzinie 18 została odprawiona Msza święta, natomiast bezpośrednio po niej ulicami: Al. Solidarności, Kilińskiego, Chłapowskiego przeszedł barwny korowód świętych, śpiewając i słuchając kwintetu, który skocznie grał do marszu.

Na uwagę zasługuje fakt, iż w marszu zostały niesione relikwie takich świętych jak. Faustyny, Kowalskiej, Ojca Pio, Brata Alberta czy jana Pawła II.

W kościel p.w. Mądrości Bożej ks. Proboszcz Mariusz Matecki przywitał wszystkich a dla najmłodszych przygotował wiele niespodzianek, oczywiście nie mogło zabraknąć słodyczy.

W marszu udział wzięli między innymi proboszczowie parafii na Helenkach i Jezioranach – ks. Andrzej Zieliński i ks. Kanonik Ryszard Adamczak.

 

 

 

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

58,00 PLN
44,25 30
1100
1400
1100
NOWOŚĆ!!!
19,99 zł
OKAZJA !!!
245.000 zł

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie