13 listopada 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

12 czerwca 2018

Minimistrzostwa Deichmann rocznik 2009

Dwie drużyny Warty Śrem rocznik 2009 rywalizowały od początku kwietnia w Minimistrzostwach Deichman. Drużyna Warty Niebieskiej grała jako Serbia, natomiast Warta Biała w turnieju nosiła nazwę Słowenii. Turniej składał się z 4 zjazdów gdzie drużyny rywalizowały każdy z każdym w swoich grupach oraz finału, w którym obowiązywał system pucharowy. Drużyna Słowenii zdobywając 19 punktów zajęła w swojej grupie 3 miejsce. Na ten bilans składało się 6 zwycięstw, jeden remis, oraz dwie porażki.

Drużyna Serbii zdobyła w swojej grupie 24 punkty, odnosząc 8 zwycięstw i raz schodząc z boiska pokonana. Dzięki takiej zdobyczy punktowj Serbia została rozstawiona jako jeden z dwójki zespołów w finale Miejskim Minimistrzostw Deichman.

10 czerwca nasze drużyny przystąpiły do finłowej rozgrywki. Jako pierwsza ruszyła do gry drużyna Słowenii, której przeciwnikiem była Kolumbia. Niestety już w pierwszym meczu nasza drużyna zakończyła udział w turnieju. Rywal okazał się bardziej skuteczny i pokonał nas 6 – 1. Lepiej rozpoczęła finał drużyna Serbii w pierwszym swoim meczu 1/8 pewnie pokonała zespół Chile 3-0. W ćwierćfinale czekał na nas zespół Belgii. Nasi chłopcy pewnie wygrali 5-1 i zapewnili sobie awans do strefy medalowej turnieju. Bardzo słaby początek meczu z Hiszpanią stracone 3 bramki w 5 minut spowodowały, że nasz zespół nie awansował do finału. Mimo ambitnej gry, do końca meczu nie udało się dogonić Hiszpanów, którzy wygrali półfinal 6-3. W "małym finale" czekał na nas zespół Czech. Nasi chłopcy zdołali podnieść się po porażce i po bardzo dobrym meczu wygrli 6-1, zajmując III miejsce w finale na 30 zespołów.

Cieszy nas postawa naszych zespołów, zdobyte doświadczenie napewno zaprocentuje w rozgrywkach ligowych. Gratulację dla Zespołu Serbii , który został tylko pokonany przez Hiszpanów późniejszych triumfatorów całej imprezy. Słowa uznania dla naszych zawodnoków Wojciech Rembielak (Serbia) zdobył 22 bramki w całym turnieju, Oliwier Grześkowiak (Serbia) dołożył 18, natomiast w zespole Słoweni najskuteczniejszym strzelcem zostal zdobywca 15 bramek Mikolaj Pietrzak.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

2 T-shirty LONSDALE w cenie 1
100 50
OZONOWE ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI + zapach gratis!!!
60
Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00zł/os
TAJLANDIA-WYCIECZKA SUPER CENA!!!
6990,00 ZŁ 5689,00 ZŁ
1100
Promocja!!!
od 1950,00zł/os od 1700,00zł/os
Bluza LONSDALE
95 - 20%

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie