13 listopada 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Na sygnale

07 listopada 2018 0

Policjanci poszukują zaginionego Tadeusza Janaszaka

Śremscy policjanci poszukują zaginionego Tadeusza Janaszaka. Mężczyzna ostatni raz był widziany 2 listopada br. około godz. 20.00 w Śremie przy ul. Chłapowskiego. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, prosimy o kontakt z Policją.

(czytaj więcej)
07 listopada 2018 0

Podsumowanie Akcji Znicz 2018

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie podsumowali akcję „Znicz 2018”. Przez pięć dni na terenie powiatu śremskiego doszło jedynie do pięciu kolizji drogowych. Kierowcy w zdecydowanej większości wykazali się czujnością i rozwagą.Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie podsumowali akcję „Znicz 2018”. Przez pięć dni na terenie powiatu śremskiego doszło jedynie do pięciu kolizji drogowych. Kierowcy w zdecydowanej większości wykazali się czujnością i rozwagą.

(czytaj więcej)
31 października 2018 0

Działania ZNICZ 2018

Od dzisiaj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie będą prowadzili wzmożone działania kontrolno - prewencyjne pod kryptonimem „ZNICZ 2018”. Mundurowi wszystkich uczestników ruchu drogowego proszą o zachowanie szczególnej ostrożności i czujności na drogach.

(czytaj więcej)
31 października 2018 0

Areszt dla podejrzanego o usiłowanie rozboju

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali 34-letniego śremianina podejrzanego o usiłowanie rozboju. Z zebranego w sprawie materiału dowodowego wynika, że napastnik z zamaskowaną twarzą wtargnął do sklepu monopolowego, zagroził ekspedientce nożem i zażądał wydania pieniędzy. Na wniosek Policji i prokuratury, sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

(czytaj więcej)
26 października 2018 0

Debiutujący barman okazał się złodziejem

Kryminalni ze Śremu ustalili i zatrzymali 33-letniego złodzieja, debiutującego barmana. Amator cudzej własności ukradł ponad trzy tysiące złotych w miejscu swojej nowej pracy, a następnie przegrał skradziony łup w poznańskim kasynie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

(czytaj więcej)
26 października 2018 0

Policjanci szukają właścicieli szlifierki i kompresora

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie prowadzą postępowanie w sprawie włamań do piwnic na osiedlu Jeziorany i szukają właścicieli szlifierki oscylacyjnej oraz kompresora.

(czytaj więcej)
24 października 2018 0

Świadków wypadku prosimy o kontakt z Policją

Kryminalni ze Śremu prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 20 października br. w Śremie na ulicy Gostyńskiej. Około godz. 21.15 kierujący Fordem Focus chcąc uniknąć tam zderzenia z nieustalonym pojazdem, który wymusił na nim pierwszeństwo, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w samochód Mercedes-Benz. Kierujący fordem i mercedesem doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Świadków wypadku prosimy o kontakt z Policją.

(czytaj więcej)
23 października 2018 0

(Nie)trzeźwy poranek

Policjanci śremskiej drogówki przeprowadzili dziś dwugodzinne działania pn. „Trzeźwy poranek”. Tym razem mundurowi udaremnili dalszą jazdę dwóm nietrzeźwym kierującym, którym zatrzymali uprawnienia do kierowania. Sprawy tych nieodpowiedzialnych kierowców znajdą swój finał w sądzie.

(czytaj więcej)
22 października 2018 0

Nieodpowiedzialny kierowca miał trzy i pół promila alkoholu w organizmie

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali prawo jazdy 36-letniemu kierowcy, który mając trzy i pół promila alkoholu w organizmie kierował Oplem Omega, uderzył w zaparkowanego Fiata Seicento i odjechał z miejsca zdarzenia. Teraz nieodpowiedzialny kierowca, który zagrażał sobie i innym uczestnikom ruchu drogowego, za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu więzienie.

(czytaj więcej)
19 października 2018 0

Poszukujemy świadków dwóch zdarzeń drogowych

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie prowadzą czynności w sprawach dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło 17 października br. Około godz. 18.35 w Zbrudzewie potrącony został rowerzysta, a około godz. 20.55 na trasie Nochowo – Wyrzeka citroen uderzył w przydrożne drzewo. Świadków tych zdarzeń prosimy o kontakt z Policją.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

44,00 PLN
Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00zł/os
Bluza LONSDALE
95 - 20%
OZONOWE ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI + zapach gratis!!!
60
Promocja!!!
od 895,00zł/os od 595,00zł/os
Promocja!!!
od 1950,00zł/os od 1700,00zł/os
OKAZJA!!!
od 1599,00zł/os od 1399,00 zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie