26 września 2018, środa, Imieniny obchodzą:

Na sygnale

14 września 2018 0

Projekt EDWARD - 19 września 2018 roku

Projekt Edward (European Day Without Road Death) – Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach – to działania organizowane pod patronatem Europejskiej Organizacji Policji Ruchu Drogowego TISPOL od 2016 roku. Ideą przewodnią projektu jest „wizja zero” - zero osób ciężko rannych i ofiar śmiertelnych wypadków drogowych w tym dniu na drogach Europy. Działania w ramach projektu EDWARD 2018 będą prowadzone przez policjantów z krajów europejskich 19 września (środa), w czasie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

(czytaj więcej)
13 września 2018 0

Organizujemy policyjną akcję dla dzieci

Komenda Powiatowa Policji w Śremie i Klub Relax Spółdzielni Mieszkaniowej wspólnie z partnerami organizują kolejną edycję działań pn. „Bezpieczna droga do szkoły”. Wszystkim uczniom klas pierwszych szkół podstawowych z terenu powiatu śremskiego wręczymy elementy odblaskowe. Dzieci wiele dowiedzą się o bezpieczeństwie pieszego w ruchu drogowym i będą uczyły się przechodzić przez jezdnię, kiedy ruchem kieruje policjant. Gościem specjalnym wszystkich spotkań z pierwszakami będzie sierż. Pyrek maskotka wielkopolskiej Policji.

(czytaj więcej)
10 września 2018 0

Policjanci dbają o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży

Śremscy policjanci jeszcze przed rozpoczęciem wakacji, a także w czasie letniej przerwy w nauce starali się, przy różnych okazjach, odwiedzać placówki oświatowe i miejsca zorganizowanego wypoczynku. A wszystko po to, aby z najmłodszymi rozmawiać o tym jak bezpiecznie spędzić wakacje. Z pewnością przypominanie dzieciom o tym, jak należy się zachowywać, aby nikomu nic się nie stało, jest bardzo potrzebne.

(czytaj więcej)
06 września 2018 0

Szukamy właściciela roweru

Szukamy właściciela roweru, który został znaleziony w Śremie, w rejonie Ronda im. Jana Pawła II. Jednoślad został przez nas sprawdzony w policyjnych systemach i nie figuruje jako utracony.

(czytaj więcej)
04 września 2018 0

Komendant i Starosta wyróżnili uczniów klas policyjnych

Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak wziął udział w uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego Zespołu Szkół Technicznych. Szef śremskich stróżów prawa wręczył Piotrowi Błoszykowi, tegorocznemu absolwentowi szkoły, wyróżnienie przyznane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu oraz mianował trzydziestu czterech uczniów klas policyjnych na stopień kadeta i starszego kadeta. Komendant został też uhonorowany przez Starostę Śremskiego i Dyrektora Szkoły za wkład śremskiej Policji w przedsięwzięcie pn. „Wakacje z Hipolitem”.

(czytaj więcej)
03 września 2018 0

70 gramów marihuany we wnęce na korytarzu

Policjanci Zespołu do walki z Przestępczością Narkotykową z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali kolejnego, młodego mężczyznę z narkotykami. Tym razem 25-latka z gminy Śrem, który w miejscu zamieszkania, we wnęce znajdującej się na korytarzu, posiadał blisko 70 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut i został przesłuchany. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

(czytaj więcej)
03 września 2018 0

15-letni motorowerzysta spowodował kolizję

15-letni motorowerzysta spowodował w Śremie kolizję drogową. Na szczęście nic nikomu się nie stało, nikt nie odniósł obrażeń. Natomiast okazało się, że nieletni w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania i porusza się jednośladem bez aktualnych badań technicznych i OC. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym.

(czytaj więcej)
28 Sie 2018 0

Zapraszamy na XVIII Otwartą Akcję Honorowego Oddawania Krwi

Komenda Powiatowa Policji w Śremie organizuje XVIII Otwartą Akcję Honorowego Oddawania Krwi. Zapraszamy wszystkich, którzy bezinteresownie zechcą nieść pomoc.

(czytaj więcej)
27 sierpnia 2018 0

Aby dzieci były bezpieczne

Zbliża się koniec wakacyjnego wypoczynku. Policjanci drogówki tradycyjnie już, jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego, w rejonach szkół przeprowadzą przegląd stanu oznakowania oraz infrastruktury drogowej. O ujawnionych nieprawidłowościach powiadomieni zostaną właściwi zarządcy dróg oraz przedstawiciele samorządów gminnych.

(czytaj więcej)
24 sierpnia 2018 0

Zgłosił potrącenie, którego nie było-odpowie za bezpodstawne wezwanie służb

33-letni śremianin odpowie za bezpodstawne wezwanie służb. Mężczyzna w środku nocy zadzwonił na numer 112 i powiadomił, że został potrącony przez kierującego samochodem, który odjechał z miejsca zdarzenia. Interweniowała Policja, pogotowie i dwa zastępy straży pożarnej. Z ustaleń policjantów jednoznacznie wynika, że było to fałszywe zgłoszenie.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

SUPER OKAZJA!!!
od 2150,00zł/os od 1997,00 zł/os
SUPER PROMOCJA
129,99 110
1100
280,00
SUPER PROMOCJA!!!
890,00zł/os cena 719,00 zł/os
36 28
mix
1499

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie