13 listopada 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

06 stycznia 2015

Nabożeństwo z nałożeniem rąk

Po raz kolejny kapłani nakładali ręce na wiernych, udzielając błogosławieństwa. Już nikogo nie dziwi fakt, iż wielu z nich „zasypiało w Duchu Świętym”.

To już stało się zwyczajem, iż w każdą pierwszą sobotę miesiąca w świątyni na Jezioranach odprawiana jest Msza święta, po której wiernym udzielane jest błogosławieństwa z nałożeniem rąk. Ta sytuacja modlitewna przypominała Kościół pierwszych wieków, gdzie Apostołowie modlili się i ” wielu przystępowało do Kościoła”. W świątyni jeziorańskiej podczas nakładania rąk i modlitwy, wielu wiernych „zasypiało w Duchu Świętym” -“ to znaczy usypiali, a następnie kładziono ich na posadzce świątyni, gdzie po kilku minutach budzili się i wracali na swoje miejsca. Widok leżących uczestników nabożeństwa w świątyni już nikogo nie zaskakuje. Było to kolejne doświadczenie obecności, spokoju w Bogu.
Warto zaznaczyć, iż coraz więcej wiernych przybywa na tą wyjątkową mszę, aby wypraszać dla siebie i swoich bliskich potrzebne łaski.

Powrót
Oceń artykuł: 35 6

Komentarze (1)

    • 0 (0)

    Weronika, w dniu 07-01-2015 16:17:10 napisał:

    To bardzo wzruszająca uroczysta msza. Daje wiele do myslenia i sprawia, że zatrzymujemy się na chwilę by pomysleć o swoim zyciu.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

HIT CENOWY!!!
5,992 PLN 5,169 PLN
Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00ł/os
POLECAMY!!!
od 5950,00 zł/os
1000
44,00 PLN
SUPER OKAZJA!!!
od 2150,00zł/os od 1997,00 zł/os
SUPER PROMOCJA!!!
890,00zł/os cena 719,00 zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie