13 listopada 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

02 lipca 2018

Niech żyją wakacje!!

Rok nauki i zabawy zakończyły przedszkolaki z grupy „Słoneczniki’’ z Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka’’. Dnia 21 czerwca 2018 roku odbyła się uroczystość z tej okazji. Dla licznie zebranych rodziców wystąpiły dzieci w przedstawieniu „Na wiosennej łące’’. Przed publicznością pojawiły się: kwiatki, wietrzyki, pszczoły, motylki, biedronki, deszczyk, wiosna oraz słońce.

Było  to po prostu rodzinne, pełne ciepła i uśmiechu spotkanie. Panie miały dobrą okazję wręczyć wszystkim rodzicom podziękowania. Przed nami WAKACJE długo wyczekiwane i upragnione. Czas odpoczynku i dobrej zabawy. Dlatego naszym kochanym Przedszkolakom i Rodzicom życzymy słońca, radości, odpoczynku, wielu niezapomnianych przygód i szczęśliwego powrotu do nas we wrześniu!  

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

3,100.00 PLN
SUPER PROMOCJA!!!
od 1177,00zł/os od 977,00 zł/os
super promocja
270,00
OKAZJA !!!
245.000 zł
1000
Promocja!!!
od 895,00zł/os od 595,00zł/os
44,00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie