13 listopada 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

13 września 2018

PiS - Robert Piątek z "piątką"

W poniedziałkowy wieczór w sali Spółdzielni Mieszkaniowej odbyła się konwencja wyborcza śremskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. Zaprezentowano kandydatów do rad miejskiej i rady powiatu, a także kandydata na burmistrza Śremu. Został nim szef śremskiego PiS Robert Piątek.

Na spotkanie zaproszeni zostali politycy ze szczebla centralnego - senator Robert Gaweł oraz posłowie – Zbigniew Dolata, Krzysztof Ostrowski i Bartłomiej Wróblewski, którzy w swoich wystąpieniach deklarowali wiarę w wyborczy sukces kandydatów. 

Robert Piątek zapowiedział, że jego urzędowanie będzie cechować duch chrześcijańskiej solidarności i traktowanie wszystkich ludzi równo, niezależnie od reprezentowanej przez nich opcji politycznej. Przedstawił również „piątkę Piątka”, czyli pięć najważniejszych punktów swojego programu. Priorytetami będą rozbudowa infrastruktury drogowej, parkingów, chodników i sporządzenie długoterminowego tych harmonogramu inwestycji, budowa mieszkań w ramach programu Mieszkanie+, zorganizowanie domu opieki dziennej dla osób starszych, współfinansowanego z programu rządowego Senior+, pozyskanie strategicznego inwestora, który zapewni śremianom dobrze płatne miejsca pracy, a także działania na rzecz sportu, rekreacji i promocji – w tym odzyskanie sprzedanego budynku i boiska przy stadionie miejskim i budowa portu rzecznego. 

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

HIT!!!
5.124 PLN 4.379,00 PLN
TAJLANDIA-WYCIECZKA SUPER CENA!!!
6990,00 ZŁ 5689,00 ZŁ
1100
88,00 PLN 80,00 PLN
NOWOŚĆ!!!
19,99 zł
Promocja!!!
od 1950,00zł/os od 1700,00zł/os
Promocja!!!
899,00zł/os od 680,00 zł/os

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie