13 listopada 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

07 listopada 2018

Podsumowanie Akcji Znicz 2018

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie podsumowali akcję „Znicz 2018”. Przez pięć dni na terenie powiatu śremskiego doszło jedynie do pięciu kolizji drogowych. Kierowcy w zdecydowanej większości wykazali się czujnością i rozwagą.Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie podsumowali akcję „Znicz 2018”. Przez pięć dni na terenie powiatu śremskiego doszło jedynie do pięciu kolizji drogowych. Kierowcy w zdecydowanej większości wykazali się czujnością i rozwagą.

Z informacji przekazanych przez Komendę Główną Policji wynika, że od 31 października do 4 listopada br. na polskich drogach doszło do 408 wypadków, w których zginęło 50 osób, a 502 zostały ranne. Do wielu wypadków doszło z powodu brawurowej jazdy kierowców i nadmiernej prędkości.

W kontekście tych danych można śmiało podsumować, że u nas kierowcy, w zdecydowanej większości, wykazali się czujnością i rozwagą. Przez pięć dni na terenie powiatu śremskiego nie doszło do żadnego wypadku drogowego, a jedynie do pięciu kolizji. Trzy z nich zakończyły się w postępowaniu mandatowym, a w przypadku dwóch kolejnych policjanci prowadzą czynności wyjaśniające.

/ EK /

 

za: www.srem.policja.gov.pl

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

SUPER CENA!!
3798,00ZŁ
Promocja!!!
899,00zł/os od 680,00 zł/os
1200
1200
Promocja!!!
od 980,00zł/os od 680,00zł/os
800
HIT!!!
5.124 PLN 4.379,00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie