19 grudnia 2018, środa, Imieniny obchodzą:

Aktualności

10 października 2018

Policjanci i pracownicy śremskiej Komendy wsparli chorych chłopców

Policjanci i pracownicy śremskiej Komendy wsparli charytatywny bieg zorganizowany w Śremie pn. „6 Sztafeta 20 Października”. Przed imprezą w jednostce zebrano 435 złotych, które przekazano na leczenie bliźniaków Michałka oraz Krzysia cierpiących na dziecięce porażenie mózgowe.

7 października br. drużyna składająca się z pracownic i policjantki śremskiej Komendy wzięła udział w „6 Sztafecie 20 Października”, która odbyła się w Śremie.

Celem tego charytatywnego biegu 4 x 2500 metrów było zebranie pieniędzy na pomoc dla bliźniaków Michałka oraz Krzysia, którzy mają 4 latka i cierpią na dziecięce porażenie mózgowe. Chłopcy z powodu opóźnienia w rozwoju psychoruchowym wymagają intensywnej i ciągłej rehabilitacji.

Przedsięwzięcie było wielką akcją charytatywną, która zorganizowana została przez śremskie stowarzyszenie pasjonatów biegania Runner’s Power. W tegorocznej inicjatywie wzięło udział aż 117 czteroosobowych drużyn.

Przed imprezą w Komendzie Powiatowej Policji w Śremie zebrano 435 złotych. Zarówno policjanci ze wszystkich komórek organizacyjnych śremskiej jednostki, jak i pracownicy cywilni dołożyli w ten sposób swoją cegiełkę, aby pomóc potrzebującym, chorym dzieciom. Policjanci śremskiej drogówki wzięli również udział w zabezpieczeniu trasy biegu.

W sumie dzięki „6 Sztafecie 20 Października” dla Michałka i Krzysia zebrano 21.596,92 zł !!! Brawa dla wszystkich, którzy wsparli bliźniaków i ich rodziców.

/ Tekst: Ewa Kasińska, foto: Elżbieta Kowalak Klub Relax Spółdzielni Mieszkaniowej, Krzysztof Ratajczak „Tygodnik Śremski” /


za: www.srem.policja.gov.pl

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

Bluza EVERLAST
105 - 20%
1000
OKAZJA !!!
345.000 PLN
Promocja!!!
od 1950,00zł/os od 1700,00zł/os
NOWOŚĆ!!!
19,99 zł
OKAZJA !!!
245.000 zł
800

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie