13 listopada 2018, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

02 lipca 2018

Słoneczniki zajęły II miejsce w Plebiscycie Głosu Wielkopolskiego na najsympatyczniejszą Grupę Przedszkolną

Przez najbliższe tygodnie maluchy i starszaki z wielkopolskich przedszkoli gościły na łamach "Głosu Wielkopolskiego" i naszego tygodnika oraz na największym serwisie informacyjnym w Wielkopolsce - www.gloswielkopolski.pl .

We wszystkich powiatach wybierano  Najsympatyczniejszą Grupę Przedszkolną i to właśnie dzięki rodzicom, którzy głosując w wielkim plebiscycie prowadzonym przez "Głos Wielkopolski" wskazali grupę „Słoneczniki’’ jako najsympatyczniejszą grupę zajmując dzięki temu II miejsce. Już sama nominacja i udział w akcji był dla grupy okazją do promocji i zaprezentowania oferty edukacyjnej. W akcji - tak jak w przedszkolu - najważniejsi są oczywiście bohaterowie przedszkolnego życia czyli dzieci, które odebrały zasłużone nagrody z uśmiechami na twarzach jak przystało na najsympatyczniejszą grupę.


Dziękujemy wszystkim za oddane głosy. 

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00ł/os
SUPER OKAZJA!!!
od 2150,00zł/os od 1997,00 zł/os
44,25 30
super promocja
270,00
36 28
OZONOWE ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI + zapach gratis!!!
60
NOWOŚĆ!!!
19,99 zł

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie