19 grudnia 2018, środa, Imieniny obchodzą:

Aktualności

28 listopada 2018

Sukces uczennic Zespołu Szkół Rolniczych w Grzybnie

Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły zajęły pierwsze trzy miejsca w konkursie fotograficznym "OD PASJI DO ZAWODU" organizowanym przez MCK - Młodzieżowe Centrum Kariery OHP Śrem. Konkurs polegał na zrobieniu fotografii przedstawiającej zawód, który jest jego pasją i umieszczeniu na FB oznaczając profil portalu MCK w Śremie.

Nagrodzone dziewczyny to uczennice klasy trzeciej kształcące sie w zawodach: technik weterynarii i technik hodowca koni, Zofia Ferens, Daria Kostrzewska i Martyna Szeszuła. Poniżej prezentujemy zdjęcia konkursowe a nagrodzonym serdecznie gratulujemy sukcesu!

Roman Krysztofiak

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

Promocja!!!
od 980,00zł/os od 680,00zł/os
44,25 30
super promocja
270,00
OKAZJA !!!
345.000 PLN
WYPRZEDAŻ !!!
349,00 ZŁ 200,00 zł
3,100.00 PLN
2 T-shirty LONSDALE w cenie 1
100 50

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie