19 grudnia 2018, środa, Imieniny obchodzą:

Aktualności

27 listopada 2018

Tragiczny w skutkach wypadek w Śremie

W poniedziałek, w Śremie na ulicy Zamenhofa, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący hyundaiem, na przejściu dla pieszych, potrącił rowerzystę. Kierujący rowerem poniósł śmierć na miejscu.

26 listopada br., o godz. 16.28, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło w Śremie na ulicy Zamenhofa.

Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem osobowym marki Hyundai ix35, 75-letni mieszkaniec Śremu, jadąc ulicą Zamenhofa w kierunku ulicy Powstańców Wielkopolskich potrącił rowerzystę przejeżdżającego przez przejście dla pieszych. Kierujący rowerem, 61-letni mieszkaniec Śremu, poniósł śmierć na miejscu.

Na polecenie prokuratora zwłoki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Kierujący hyundaiem był trzeźwy, policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Pojazdy uczestniczące w wypadku zabezpieczyła pomoc drogowa.

Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

/ Ewa Kasińska /


za: www.srem.policja.gov.pl

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz oczekuje na akcpetację moderatora.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

OKAZJA!!!
od 1024,00zł/os od 804,00 zł/os
1200
900
1100
36 28
Promocja!!!
od 1432,00zł/os od 1232,00zł/os
WYPRZEDAŻ !!!
349,00 ZŁ 200,00 zł

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie