26 września 2018, środa, Imieniny obchodzą:

Z życia szkół i przedszkoli

27 lipca 2018 0

Prestiżowa nominacja dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących

18 czerwca 2018 r. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Śremie w Zamku Królewskim w Warszawie odebrał nominację do tytułu Kuźnia Mistrzów Mowy Polskiej w plebiscycie na placówkę życia publicznego, mającą niekwestionowane zasługi w pielęgnowaniu najlepszych wzorców polszczyzny. Śremska szkoła znalazła się w znamienitym gronie pięciu instytucji z całej Polski nominowanych do tego tytułu. Wyboru dokonała kapituła, w skład której wchodzą Mistrzowie Mowy Polskiej.

(czytaj więcej)
02 lipca 2018 0

Aerobik i trening fitness na świeżym powietrzu

Aerobik czyli sport przy muzyce jest jedną z form rekreacji, która kształtuje ogólną sprawność ruchową dziecka, rozbudza jego wrażliwość muzyczną i estetyczną, rozwija zamiłowanie do muzyki, tańca oraz zaspokaja potrzebę ruchu. Dzieci z grupy „Modraki” uczestniczyły w zajęciach opartych na treningu fitness i aerobiku , przygotowanym przez mamę Lilki.

(czytaj więcej)
02 lipca 2018 0

Słoneczniki zajęły II miejsce w Plebiscycie Głosu Wielkopolskiego na najsympatyczniejszą Grupę Przed

Przez najbliższe tygodnie maluchy i starszaki z wielkopolskich przedszkoli gościły na łamach "Głosu Wielkopolskiego" i naszego tygodnika oraz na największym serwisie informacyjnym w Wielkopolsce - www.gloswielkopolski.pl .

(czytaj więcej)
02 lipca 2018 0

Niech żyją wakacje!!

Rok nauki i zabawy zakończyły przedszkolaki z grupy „Słoneczniki’’ z Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka’’. Dnia 21 czerwca 2018 roku odbyła się uroczystość z tej okazji. Dla licznie zebranych rodziców wystąpiły dzieci w przedstawieniu „Na wiosennej łące’’. Przed publicznością pojawiły się: kwiatki, wietrzyki, pszczoły, motylki, biedronki, deszczyk, wiosna oraz słońce.

(czytaj więcej)
02 lipca 2018 0

Poranek Malucha z Przedszkolakami z grupy Słoneczniki

Dnia 19 czerwca 2018 roku roku dzieci z grupy „Słoneczniki’’ były gośćmi Literackiego Poranka Malucha organizowanego w Bibliotece Publicznej w Śremie. Dzieci zaprezentowały przedstawienie „Na wiosennej łące’’, a następnie uczestniczyły we wspólnych zabawach przy muzyce. Na twarzach przedszkolaków i maluszków uśmiech gościł przez całe spotkanie.

(czytaj więcej)
02 lipca 2018 0

Dmuchajka logopedyczna w grupie Słoneczniki

Dmuchajka logopedyczna w grupie „Słoneczniki’’ z Przedszkola nr 7 „Janka Wędrowniczka’’ Dzieci z grupy „Słoneczniki’’ wykonały kolejną zabawkę do ćwiczeń logopedycznych „Dmuchajkę logopedyczną. Zabawka powstała z plastikowej butelki , kolorowych słomek i kuleczek styropianowych.

(czytaj więcej)
02 lipca 2018 0

Słoneczniki z Przedszkola nr 7 Janka Wędrowniczka składają życzenia tatusiom

"Słoneczniki'' z Przedszkola nr7 "Janka Wędrowniczka'' składają życzenia tatusiom.

(czytaj więcej)
22 czerwca 2018 0

Festyn biało- czerwony

Już po raz kolejny w Szkole Podstawowej Nr 2 odbył się festyn zorganizowany z okazji święta szkoły. W tym roku cała społeczność szkolna ubrana była w barwy narodowe, świętując 100 – lecie odzyskania przez Polskę niepodległości oraz rozpoczęcie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

(czytaj więcej)
19 czerwca 2018 0

LO na Zamku Królewskim

18 czerwca 2018 r. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Śremie w Zamku Królewskim w Warszawie odebrał nominację do tytułu Kuźnia Mistrzów Mowy Polskiej w plebiscycie na placówkę życia publicznego, mającą niekwestionowane zasługi w pielęgnowaniu najlepszych wzorców polszczyzny. Śremska szkoła znalazła się w znamienitym gronie pięciu instytucji z całej Polski nominowanych do tego tytułu.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2018 0

Zabawy logopedyczne – „Labirynt Ślimaczkowy’’ w grupie „Słoneczniki’’

Zabawy logopedyczne w grupie „Słoneczniki’’ towarzyszą nam każdego dnia . Tym razem był to „Labirynt Ślimaczkowy’’ wykonany z plasteliny w wersji dmuchanej, to doskonała zabawa logopedyczna i ćwiczenie buzi oraz języka.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

SUPER PROMOCJA!!!
od 560,00 zł/os od 425,00 zł/os
Promocja!!!
899,00zł/os od 680,00 zł/os
26 11,20
mix
1499
1100
OKAZJA !!!
245.000 zł
88,00 PLN 80,00 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie