26 września 2018, środa, Imieniny obchodzą:

Wybrane artykuły Kuriera

01 lutego 2018 0

To jest nasz obowiązek!

Przed Polską niebywałe zadanie: bronić swego dobrego imienia! Na kanwie popularyzowania kłamstwa przez zagraniczne media, fałszowania historii w sformułowaniu: POLSKIE OBOZY KONCENTRACYJNE, ŚMIERCI.

(czytaj więcej)
01 lutego 2018 0

Wiktor Łucka

Nie ma co ukrywać stwierdzenie „polskie obozy koncentracyjne” to czyste kłamstwo i obłuda. To były „niemieckie obozy koncentracyjne”. Wojna wypowiedziana przez Niemców. Ludobójstwo dokonane przez niemieckich nazistów. Przyjrzymy się chociażby obozowi w Auschwitz-Birkenau. Nad główną bramą widnieje NIEMIECKI napis „Arbeit Macht Frei”. Nie przypominam sobie takich wyrazów w naszym ojczystym języku. Ten, kto mówi, że były to „polskie obozy koncentracyjne” jest wysoce niepoważny i nieetyczny! To obrzydliwe i nieludzkie. Jeśli natomiast chodzi o izraelskich polityków należy rozpocząć rozmowy celem wyjaśnienia im nowelizacji tej ustawy. Nie ma naszej zgody na tuszowanie prawdy historycznej.

(czytaj więcej)
01 lutego 2018 0

Tomasz Wojna

Można powiedzieć nareszcie Polska wstaje z kolan i zaczyna dbać o swój wizerunek. Całemu światu trzeba przypominać kto był sprawcą II wojny światowej, a kto jej ofiarą. Kto był odpowiedzialny za holokaust i obozy śmierci. Nie ma zgody na zakłamywanie historii w imię tzw. poprawności politycznej. Trzeba przypominać, że naziści byli Niemcami, a Polska poniosła największe straty i do dnia dzisiejszego nie otrzymała należnego zadośćuczynienia.

(czytaj więcej)
01 lutego 2018 0

Rafał Hejne

Jak najbardziej potrzeba by wszystko było nazywane po imieniu. To były niemieckie obozy koncentracyjne!

(czytaj więcej)
18 stycznia 2018 0

Jaka powinna być telewizja lokalna?

W tym wydaniu Kuriera Śremskiego sonda na temat lokalnej telewizji. W przypadku śremskiej telewizji lokalnej, właścicielem jest Spółdzielnia Mieszkaniowa. Jednak często jest ona kojarzona jako telewizja urzędu... zważywszy, jak mówią mieszkańcy, na ilość zamieszczanych materiałów z ratusza. Dlatego cykl materiałów z wypowiedziami mieszkańców. Może czas to zmienić?

(czytaj więcej)
18 stycznia 2018 0

Tomasz Wojna

Telewizja lokalna obejmującą swym zasięgiem mały obszar powinna oczywiście zajmować się sprawami ludzi tam zamieszkującymi. Każdy zainteresowany powinien znaleźć w niej coś dla siebie.

(czytaj więcej)
18 stycznia 2018 0

Rafał Wachowiak

Tv Relax dociera do największej liczby mieszkańców naszego regionu i mam nadzieję, że ta ankieta pozwoli na podniesienie jej atrakcyjności a może i jakości realizowanych programów, chociaż to bardziej chyba zależy od sprzętu jakim się dysponuje.

(czytaj więcej)
18 stycznia 2018 0

Kinga Bielejewska

Myślę, że pokazywanie tego co dzieje się w naszym mieście tak jak dotychczas to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla tych osób, które już nie mogą wyjść z domu.

(czytaj więcej)
11 stycznia 2018 0

Kolejne nowum Petru.

W Nowoczesnej, którą sam założył nie wyszło... Ryszard Petru ogłosił powstanie stowarzyszenie Plan Petru, które ma być "ponadpartyjną płaszczyzną dyskusji i wspólnej pracy", a także najlepszą alternatywą dla obecnie realizowanej przez rząd Prawa i Sprawiedliwości polityki społeczno-gospodarczej" Co można o tym, sądzić?

(czytaj więcej)
11 stycznia 2018 0

Marcin Chwałczyński

Ryszard Petru chce tworzyć kontrofensywę względem Mateusza Morawieckiego. Plan Petru to pomysł, o którym mówił od miesięcy. To chęć ukazywania słabości polityki gospodarczej rządu.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje ze Śremu i okolic na promocje24.biz !

44,00 PLN
super promocja
369,00
1200
Promocja!!!
899,00zł/os od 680,00 zł/os
1100
36 28
HIT CENOWY!!!
5,992 PLN 5,169 PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.portalsremski.pl

zobacz wszystkie