Zamknij
REKLAMA

Problem nie do końca zażegnany...

18:20, 07.01.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Masowe zwolnienia lekarskie nauczycieli w śremskich placówkach szkolnych dobiegają końca. Czy uda im się przeforsować projekt...

W ubiegłym tygodniu śremskie szkoły borykały się z problemami. Liczne zwolnienia lekarskie spowodowały odwołanie matur próbnych i problemy w przeprowadzaniu zgodnie z planem zajęć lekcyjnych. Sprawa ta wzbudziła spore zainteresowanie mediów, ale także dzieci i rodziców. Jak się dowiedzieliśmy, szkoły pomimo problemów z kadrami, starały się zapewnić uczniom opiekę i zajęcia.

Głośno było o Liceum Ogólnokształcącym w Śremie. 3, 4 i 7 stycznia odwołano maturzystom w tej placówce próbne matury ze względu na zwolnienia chorobowe nauczycieli, którzy mieli być członkami komisji maturalnych w tych dniach. Otrzymaliśmy informację, że plany zajęciowe pozostałych roczników przebiegały zgodnie z harmonogramem lekcyjnym. Zwolnienia lekarskie obowiązywały do dnia dzisiejszego. Prawdopodobnie jutro sytuacja ma się całkowicie unormować. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować. Co sądzą o całej sprawie nasi czytelnicy? Zachęcamy do dyskusji.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

KiniaKinia

2 1

Grypa w SP6. 21:56, 07.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone