Zamknij
REKLAMA

Warsztaty, wykłady i nie tylko. Dzień Logistyka i Spedytora w ZSE

12:09, 14.03.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

13 marca w Zespole Szkół Ekonomicznych w Śremie swój dzień mieli przyszli specjaliści branży transportowej.

W ramach akcji organizowanej pod patronatem Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu uczniowie wysłuchali prelekcji zaproszonych przedstawicieli uczelni i przedsiębiorstw, którzy opowiedzieli o przyszłości branży, działalności firm i możliwościach odbycia w nich stażów i praktyk. Wydarzenie było również okazją do pokazu praktycznego udzielania pierwszej pomocy.

Kolejną atrakcją była możliwość uczestnictwa w prowadzonych przez reprezentantów firm warsztatach, które pozwoliły nabyć jeszcze więcej wiedzy i umiejętności praktycznych. Część uczniów miała także okazję wybrać się do oddziałów przedsiębiorstw i zobaczyć swoich potencjalnych przyszłych pracodawców “od środka”.

Na zakończenie dyrektor Piotr Karliński wręczył uczniom nagrody w organizowanym konkursie “Lider Sektora TSL”, w którym zwyciężył Filip Nowak, a kolejne miejsca zajęli Rafał Janicki i Mikołaj Gronek. Nie zabrakło podziękowań dla Wyższej Szkoły Logistyki i przedsiębiorstw współpracujących w organizacji Dnia.

Tegoroczny Dzień Logistyka i Spedytora był już trzecią edycją wydarzenia. Odbył się patronatem Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu i we współpracy z firmami: Raben Transport, Dachser, Euro-Pegaz, Poczta Polska, Żabka, Amazon i TFP Grafika. Pokaz pierwszej pomocy zrealizowało Centrum Szkoleniowo-Usługowe Medival.

 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone