Zamknij

Policjanci świętują. Wręczono wyróżnienia, awansowano...

18:44, 18.07.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

W czwartek (18 lipca) w Śremie odbyły się uroczystości związane ze stuleciem powołania Policji.

Wydarzenie rozpoczęła Msza św. w Kościele Garnizonowym, po której nastąpił przemarsz do sali konferencyjnej przy śremskim muzeum. W uroczystości wzięli udział m.in. przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej w Poznaniu, władz samorządowych powiatu śremskiego i jego gmin, instytucji współpracujących z Policją, związków zawodowych policjantów i cywilnych pracowników policji. Wśród gości nie zabrakło także kapelanów służb mundurowych, byłych komendantów i ich najbliższych oraz zagranicznych delegacji działających w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji.

W auli muzeum okolicznościowe przemówienie, które stanowiło zarys historii policji w regionie śremskim wygłosił Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak. Wydarzenie było także okazją do wręczenia medali, odznaczeń, wyróżnień i aktów mianowania na wyższe stopnie służbowe oraz podziękowań za trud policyjnej służby. 

Po części oficjalnej miał miejsce występ Julii Bartkowiak i Jacka Golimowskiego. Wydarzeniu towarzyszyła również okolicznościowa wystawa. 

 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone