Zamknij
REKLAMA

Śrem. Wielka feta w Klubie Relax. W centrum uwagi dwóch Panów

22:00, 25.11.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

Wielka feta w Klubie Relax
Ponad dwie godziny trwała oficjalna uroczystość obchodów 35-lecia Klubu Relax. Klub działa od 1984 roku jako osiedlowy (Jeziorany) klub Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie. 
Prowadzi on wielowątkową działalność kulturalno – oświatową skierowaną nie tylko dla mieszkańców spółdzielczych bloków. Około godziny trwała prezentacja dotychczasowego dorobku klubu. Od początku jego istnienia pracują w nim Andrzej Lazar i Wojciech Majchrzak, a od piętnastu lat Elżbieta Kowalak. 
Szeroka działalność klubowa spowodowała, że zaproszenie na uroczystość przyjęli przedstawiciele władz Śremu i powiatu całe mnóstwo przedstawicieli firm i instytucji współpracujących z klubem (policja i placówki oświatowe). Była nawet poseł Koalicji Obywatelskiej – Paulina Hennig – Kloska).
Po części artystycznej (gdzie występował m.in. śpiewak operowy Sławomir Olgierd – Kramm) – goście mogli wykorzystać swoje kartki żywnościowe (zaproszenie przedstawiało właśnie takową kartkę z lat osiemdziesiątych) w restauracji Relax, gdzie składano życzenia i częstowano się specjałami. 

REKLAMA
(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone