Tego jeszcze w Śremie nie grali! 18 bramek podczas meczu...

22:34, 25.05.2019 J.K Aktualizacja: 22:36, 25.05.2019
Skomentuj

Warta gromi i bije ligowy rekord!

Aż 18 goli obejrzeli dziś kibice w Śremie. Seniorzy Warty rozgromili dziś Poznańską 13 aż 16:2! To rekordowe zwycięstwo w klasie okręgowej w tegorocznych rozgrywkach.

Pogodzeni ze spadkiem do A klasy poznaniacy przyjechali do Śremu w zaledwie 12-osobowym składzie i nie mieli nic do powiedzenia. Już po sześciu minutach było 2:0, a potem bramki padały jedna za drugą. W pierwszej połowie Warciarze poprzestali na ośmiu, a w drugiej dołożyli drugie tyle. Rywale odpowiedzieli po jednym trafieniu w każdej części i skończyło się „kosmicznym” wynikiem 16:2. Tyle goli w jednym meczu nie strzelił w tym sezonie jeszcze żaden zespół. To absolutny rekord! Warciarze strzelali bramki średnio co niespełna sześć minut!

Aż pięć razy bramkarza rywali pokonał Paweł Skrzypek, czterokrotnie czynił to Adrian Owczarek, hat-tricka skompletował Bartosz Skrzypczak, a po golu dołożyli Hubert Sciak, Krzysztof Chwaliszewski i Mateusz Mocek.