Młodzicy lepsi od zespołu z wyższej ligi

15:18, 11.02.2021 J.K Aktualizacja: 15:19, 11.02.2021
Skomentuj

UKS Śrem - Wielkopolska Komorniki 6:3
W weekend Młodzicy z rocznika 2008 podejmowali u siebie rówieśników z klubu Wielkopolska Komorniki. Mecz rozgrywany był w szybkim tempie - 3 x 25 minut. Pomimo tego, że zespół z Komornik gra w wyższej lidze, to Zieloni mieli przewagę. Spotkanie było bardzo otwarte i obie drużyny skupiły się na atakowaniu, a nie bronieniu. Dominowały akcje oskrzydlające. Drużyna Wojciecha Gąsiorowskiego strzeliła 6 bramek, do tego odnotowała 2 poprzeczki i 2 słupki. Bardzo dobrze przy otwarciu gry zaprezentował się bramkarz Tobiasz Bugajewski. Warto zaznaczyć, że po dłuższej przerwie spowodowanej chorobą, zagrali Piotrek Świtała i Dawid Mrug. Ten drugi wpisał się rownież na listę strzelców. Pomimo zimna, było widać dużą chęć do gry i wolę walki. Kolejny sparing jest planowany sobotę. Młodziecy UKS Śrem zmierzą się wtedy z Poznaniakiem Poznań na boisku przy SP5.

Skład: Bugajewski T., Dorsz, Przybylski, Świtała (Kowalski), Szczepaniak (Tomczyk), Andrzejewski, Kaczmarek (Bugajewski E.), Mrug, Dudkiewicz.
Bramki: Mrug (1), Kowalski (2), Tomczyk (3).