Trwa świetna passa śremskich piłkarzy. 23 bramki w trzech meczach

15:16, 28.05.2022 . Aktualizacja: 08:10, 31.05.2022
Skomentuj

Dzisiaj odbyło się kolejne spotkania w ramach rozgrywek klasy okręgowej między UKS Śrem a Sucharami Suchy Las.

Pierwsze spotkanie zakończyło się przegraną śremian 3:1 Od pierwszych minut podopieczni Piotra Tomaszczaka przystąpili z wielkim zapałem do gry.

Po dwudziestu minutach było już 2:0 dla gospodarzy,

Pierwszą bramkę zdobył w 18 minucie Michał Pepe Wojciechowski. Dwie minuty później na listę strzelców wpisał się Maciej Bąkowski.

W 21 minucie zawodnik goście za drugą żółtą kartkę musiał opuścić boisko. Zieloni grali z przewagą i tej okazji nie zmarnowali.

W pierwszej połowie dołożyli jeszcze cztery trafienia i na przerwę schodzili z sześcioma strzelonymi golami.

W drugiej części meczu padłu trzy bramki. W 65 minucie honorowego gola dla Sucharów strzelił Bartosz Kubiak. Natomiast dwie pozostałe były udziałem gospodarzy: Szymona Kędziory i Jakuba Rasiaka.

Mecz zakończył się zwycięstwem UKS Śrem 8:1.

W trzech ostatnich meczach nasi zawodnicy strzelili aż 23 bramki. Jeśli taką dyspozycję utrzymają do końca rozgrywek, jest szansa że zakończą je na trzeciej pozycji.

BRAMKI zdobyli:

18 minuta Michał Pepe Wojciechowski 1:0

20 minuta Maciej Bąkowski 2:0

37 minuta Jakub Strzelec 3:0

39 minuta Kacper Tomaszczak 4:0

41 minuta Kacper Tomaszczak 5:0

45 minuta Maciej Bąkowski 6:0

65 minuta Bartosz Kubiak 6:1

68 minuta Szymon Kedziora 7:1

75 minuta Jakub Rasiak 8;1