Zamknij

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 7

12:08, 21.01.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

Dzień Babci i Dziadka to najmilsze święto w przedszkolu i najmilsi goście. Chwile radości, wzruszeń i życzeń prosto z serca. Żadna to tajemnica, ze Babcia i Dziadek kochają swoje Wnuczęta najbardziej na świecie, dlatego właśnie uroczystość z okazji ich święta jest doskonałą okazją, żeby Im za tą miłość podziękować.

Dzieci z Przedszkola nr 7 Janka Wędrowniczka w Śremie przygotowały specjalne programy, podczas których pokazały jak pięknie tańczą, grają, śpiewają. Podczas występów i wspólnych zabaw dzieci wykorzystywały bum bum rurki, kije deszczowe, ocean drum, kastaniety i wiele innych niekonwencjonalnych instrumentów. Swoimi artystycznymi talentami zachwycały zebranych gości, sprawiały, że uśmiech ani na chwile nie zniknął z ich twarzy.

Takie spotkania zdarzają się niezwykle rzadko - na co dzień to rodzice przychodzą do przedszkola, poznają przyjaciół i nauczycieli swoich pociech. Dlatego tym bardziej cieszymy się z odwiedzin Naszych Kochanych Dziadków i jeszcze raz życzymy Im dużo zdrowia, samych pogodnych dni  i oczywiście pociechy z wnuków. 
 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone