Zamknij

"Najważniejsze, żeby nie milczeć". Radny Szydłowski o hejcie

10:19, 28.01.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

Nie milkną echa tragicznych wydarzeń w Gdańsku. Na ostatniej radzie powiatu oddano hołd Pawłowi Adamowiczowi i poruszono problem tzw. hejtu.

W ostatnim czasie dominującym tematem w przestrzeni publicznej jest problem mowy nienawiści i hejtu. Zagościł on również na ostatniej sesji rady powiatu.

P o chwili ciszy ku czci zamordowanego prezydenta Adamowicza na początku sesji, głos zabrał przewodniczący rady Marcin Szydłowski. Zaapelował do samorządowców, by nie pozostawali bierni wobec przejawów nienawiści. “Ktoś powiedział ostatnio, że cisza nie może być milczeniem i o tym pamiętajmy” - stwierdził.

„W dzisiejszych czasach brutalny hejt, kłamstwo, nienawiść jest na porządku dziennym i jest to zjawisko bardzo powszechne.” - kontynuował Szydłowski. „Pamiętajcie o tym i jako samorządowcy bądźcie czujni, bo każdego może taka przykrość spotkać. Najważniejsze, żeby nie milczeć, bo ta rada wielokrotnie udowodniła, że wszyscy, bez względu na przynależność polityczną, zawsze dla dobra naszej małej ojczyzny stawali na wysokości zadania”- podsumował Przewodniczący.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone