Zamknij

Oddział zakaźny wynajęty. Kaliszanom!

14:20, 11.02.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

Wiele się słyszy na temat śremskiego szpitala. W ostatnim czasie sporo mówiono i pisano na temat zadłużenia i możliwego sprzedania placówki. Pewna jest natomiast informacja dotycząca rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na wynajem budynku byłego oddziału zakaźnego. Uzyskaliśmy potwierdzenie od Urzędu Starostwa Powiatowego w Śremie. Już wiadomo kto będzie użytkował lokal.

„Informuję, że w dniu 7 lutego 2019 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Śremie odbył się przetarg ustny nieograniczony na oddanie w najem czterech kondygnacji lokalu użytkowego nr 2 położonego w budynku byłego oddziału zakaźnego Szpitala w Śremie przy ul. Chełmońskiego 1. W przypadku przetargu dotyczącego 3 kondygnacji (parter, I piętro, II piętro) przetarg zakończył się wynikiem pozytywny. Wpłynęło 1 wadium i do przetargu przystąpiła 1 osoba. W wyniku przeprowadzonej licytacji najemcą ww. kondygnacji lokalu numer 2 została: SALUS + Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, z siedzibą w Kaliszu przy ul. Zagorzynek 34, 62-800 Kalisz” – informuje Z-ca Naczelnika Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami starostwa powiatowego.

Nikt natomiast nie wziął udziału w przetargu dotyczącym wynajmu III piętra budynku. Jeśli w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyniku przetargu ustnego nikt nie zaskarży procesu przetargu, Zarząd Powiatu śremskiego poda informację do wiadomości publicznej.

(J.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone