Zamknij

Oddział zakaźny wynajęty. Kaliszanom!

14:20, 11.02.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

Wiele się słyszy na temat śremskiego szpitala. W ostatnim czasie sporo mówiono i pisano na temat zadłużenia i możliwego sprzedania placówki. Pewna jest natomiast informacja dotycząca rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na wynajem budynku byłego oddziału zakaźnego. Uzyskaliśmy potwierdzenie od Urzędu Starostwa Powiatowego w Śremie. Już wiadomo kto będzie użytkował lokal.

„Informuję, że w dniu 7 lutego 2019 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Śremie odbył się przetarg ustny nieograniczony na oddanie w najem czterech kondygnacji lokalu użytkowego nr 2 położonego w budynku byłego oddziału zakaźnego Szpitala w Śremie przy ul. Chełmońskiego 1. W przypadku przetargu dotyczącego 3 kondygnacji (parter, I piętro, II piętro) przetarg zakończył się wynikiem pozytywny. Wpłynęło 1 wadium i do przetargu przystąpiła 1 osoba. W wyniku przeprowadzonej licytacji najemcą ww. kondygnacji lokalu numer 2 została: SALUS + Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, z siedzibą w Kaliszu przy ul. Zagorzynek 34, 62-800 Kalisz” – informuje Z-ca Naczelnika Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami starostwa powiatowego.

Nikt natomiast nie wziął udziału w przetargu dotyczącym wynajmu III piętra budynku. Jeśli w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyniku przetargu ustnego nikt nie zaskarży procesu przetargu, Zarząd Powiatu śremskiego poda informację do wiadomości publicznej.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone