Zamknij

Grało aż 108 osób!

08:00, 08.04.2019 | J.K
Skomentuj

W dniu wczorajszym we wsi Krzyżanowo po raz kolejny odbył się Turniej Kopa Sportowego. Do niewielkiej wioski na sportowe zmagania przybyło 108 uczestników z całego regionu, którzy walczyli o Puchar Sołtysa i Rady Sołeckiej. Emocji nie brakowało, ponieważ każdej grze, a szczególnie karcianej zawsze towarzyszy wielkie napięcie. Zawodnicy zmagali się w kilku etapach, a rywalizacja trwała naprawdę długo. Turniej zaczął się o godz. 18:00 a zakończył ok. godziny 23:00. Na sali sportowej panowała rodzinna atmosfera, było wiele śmiechu, na zawodników czekał również poczęstunek. Na podium uplasowało się 3 panów. Trzecie miejsce zajął Tomczak Artur, na drugim stopniu podium stanął Kasprzak Marek, a zwycięzcą okazał się Herman Krzysztof. Głównym sędzią zawodów w Krzyżanowie był Mariusz Szydłowski, obecny przewodniczący rady powiatu śremskiego. Zwycięzcom gratulujemy.