Zamknij

Action kontynuuje rozwój: nowy sklep w Śremie

16:38, 19.09.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

19 września 2019 roku Action otwiera nowy sklep w Śremie i zwiększa swoją sieć do 40 punktów, wzmacniając swoją pozycję na polskim rynku.

Asortyment Action składa się z ponad 6000 produktów w 14 kategoriach. Od artykułów gospodarstwa domowego, poprzez tekstylia i zabawki, po majsterkowanie i dekoracje.
Otwarcie nowego sklepu w Śremie przy ul. Zamenhoffa 20B jest kolejnym krokiem w budowaniu sieci w zachodniej części Polski.

– Jesteśmy zadowoleni, gdyż koncept Action jest bardzo dobrze przyjmowany w Polsce. Stawiamy na produkty dobrej jakości w najniższych możliwych cenach i szeroki, zmieniający się co tydzień asortyment. W naszych sklepach nigdy nie jest nudno i klienci to doceniają – wyjaśnia Sławomir Nitek, Dyrektor Generalny Action Polska. – Właśnie dlatego pewnie patrzymy na nasz rozwój w kolejnych latach. Śrem to świetna lokalizacja, zapewniająca naszym klientom wygodne zakupy i łatwy dostęp do produktów.

Action w Śremie będzie zatrudnia

15 osób i mieć ok. 1000 m2 powierzchni, dla klientów będą dostępne miejsca parkingowe. Sklep będzie można odwiedzać od poniedziałku do soboty w godz. 9:00 – 21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 – 20:00.

Planujemy kolejne otwarcia nowych sklepów w Polsce. Chcemy podnosić komfort życia naszych klientów, niezależnie od ich możliwości finansowych – dodaje Sławomir Nitek.

Action z powodzeniem zaistniało w Polsce w październiku 2017 r., uruchamiając sześć sklepów. Firma posiada swoje biuro w Katowicach, a przed końcem roku planowane jest otwarcie centrum dystrybucyjnego w Osłej na Dolnym Śląsku.


 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ewaewa

2 0

obiekty sportowe budować,a nie kolejne markety!!! 18:34, 22.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone