Malarz

Miejsce pracy: Glinki 26, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - prace malarskie, szpachlowanie - miejsce wykonwyania pracy: okolice śremu - pracodawca zapewnia dojazd ze Śremu - umowa na 3 miesięczny okres próbny
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.07.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania dodatkowe
    Uprawnienia:
    • PRAWO JAZDY KAT. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane posiadanie uprawnień na prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: JACEK WOJTYSIAK ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY "KUBAL"
      Adres: Glinki 26, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Jacek Wojtysiak
      Numer telefonu: 603 651 180
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: brak
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Asystent osoby niepełnosprawnej
      StPr/19/0357
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Recepcjonista
      StPr/19/0356

      - pomoc w pracach administracyjno - biurowych, wprowadzanie danych do systemu, wystawianie faktur, kontakt z klientem, obsługa urządzeń biurowych, - miejsce wykonywania pracy: 63-100 Śrem, ul. Gostyńs
      StPr/19/0347
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Prace administracyjne biurowe: • tworzenie różnego rodzaju pism i wniosków • sporządzanie zestawień i analiz • nadzór nad obiegiem dokumentów i ich archiwizacja • prowadzenie korespondencji z kontra
      StPr/19/0348
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Poszukiwanie kontrahentów i klientów, realizacja planu sprzedażowego, obsługa zamówień, sporządzanie ofert.
      StPr/19/0349

      • sumiennie wykonywać zadania nauczyciela przedmiotu zgodnie z obowiązującym prawem zewnętrznym i wewnętrznym szkoły; • aktywnie uczestniczyć we wszystkich spotkaniach rady pedagogicznej; • uczestnicz
      StPr/19/0338
      wynagrodzenie od od 2 417 PLN

      Oczyszczanie odlewów, wykonywanie odlewów, szlifowanie odlewów, obsługa maszyn i urządzeń odlewniczych. Współpraca w zespole pracowników z Ukrainy. Okres wykonywania pracy: 3 lata. Miejsce wykonywania
      StPr/19/0340
      wynagrodzenie od od 2 797,88 PLN

      - obsługa klientów w miejscu zamieszkania, praca z powierzoną gotówką, pozyskiwanie nowych klientów - miejsce wykonywania pracy: teren powiatu śremskiego - elastyczny czas pracy
      StPr/19/0336

      - pomoc przy montażu okien, drzwi, parapetów - umowa na 3 miesięczny okres próbny z mozliwością przedłużenia - miejsce wykonywania pracy: okolice Śremu
      StPr/19/0332

      - dostawa zamówienia do klienta, dbanie o pojazdm którym jeździ kierowca - miejsce wykonywania pracy: 63-100 Śrem, ul. Chłapowskiego 1 -praca w systemie jednozmianowym w godzinach: 11-19 (do uzgodnie
      StPr/19/0329