kierowca kat. B

Miejsce pracy: D.Chłapowskiego 1, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - dostawa zamówienia do klienta, dbanie o pojazdm którym jeździ kierowca - miejsce wykonywania pracy: 63-100 Śrem, ul. Chłapowskiego 1 -praca w systemie jednozmianowym w godzinach: 11-19 (do uzgodnie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 18.07.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • PRAWO JAZDY KAT. B
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie ogólnokształcące
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: posiadanie wykształcenie min. zasadnicze zawodowe lub średnie, prao jazdy kat B
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: P.H.U. BASIA Barbara Augustyniak
        Adres: Lipowa 19/1, 63-100 Nochowo, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Olga Jankowska
        Numer telefonu: 517 962 274
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Pracownik biurowy
        StPr/19/0380
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        Pomoc przy montażu okien i drzwi, roznoczenie okien i drzwi i przygotowywanie do montażu. Praca w godzinach 7.00-16.00 na terenie Śremu, Poznania i okolic. Okres próbny trwa 3 miesiące.
        StPr/19/0381
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Zakres obowiązków na tym stanowisku to między innymi: sporządzanie list płac dla pracowników, obsługa programu Płatnik, inwentaryzacja, sporządzanie umów dotyczących wynajmu i usług związanych z funkc
        StPr/19/0379
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        - opieka i wychowanie dzieci w wieku 3-6 lat, - umowa na czas określony od 01.09.2019r do 31.08.2020r. w systemie jednozmianowym w godz. 5.30-17.00 - do uzgodnienia
        StPr/19/0378
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Obsługa klientów, wykładanie towarów na pólkach, dbanie o ekspozycje produktów, prace porządkowe w sklepie. Miejsce wykonywania pracy: także wg zleceń pracodawcy (powiat śremski)
        StPr/19/0371

        Zajęcia języka angielskiego w siedmiu grupach przedszkolnych. Praca w wymiarze 2 godzin 50 minut tygodniowo. Okres próbny trwa 3 miesiące. Praca w godzinach 9.00-13.00
        StPr/19/0368
        wynagrodzenie od od 279 PLN

        Wprowadzanie danych do systemu komputerowego (dotyczace produkcji), wystawianie faktur - 4 godziny dziennie, pomoc przy produkcji (4 godziny dziennie). Praca w godzinach 6.00-14.00 od poniedziałku do
        StPr/19/0364

        Weryfikacja dokumentów, wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego praca na arkuszu kalkulacyjnym Excel, naliczanie amortyzacji. Okres zatrudnienia: 2 lata. Praca w godzinach 7.00-15.00
        StPr/19/0363
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        Prace administracyjne biurowe: • tworzenie różnego rodzaju pism i wniosków • sporządzanie zestawień i analiz • nadzór nad obiegiem dokumentów i ich archiwizacja • prowadzenie korespondencji z kontra
        StPr/19/0348

        - pomoc przy montażu okien, drzwi, parapetów - umowa na 3 miesięczny okres próbny z mozliwością przedłużenia - miejsce wykonywania pracy: okolice Śremu
        StPr/19/0332