Sprzedawca - branża RTV AGD

Nr oferty: StPr/19/0015Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Miejsce pracy: Chłapowskiego 26, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, doradztwo, załadynek i rozładunek towaru. Praca w godzinach 9.00-19.00, sobota: 9.00-14.00. Okres próbny trwa 3 miesiące.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 10.01.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, znajomość sprzętu RTV i IT
      Pracodawca: MARIAN WAWRZYNIAK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "TECHNIK"
      Adres: Gierymskiego 22, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Marian Wawrzyniak
      Numer telefonu: 602 762 116
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, świadectwa pracy, świadectwo szkolne
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Praca z towarem, prace porządkowe, obsługa klienta. Okres próbny trwa maksymalnie 2 miesiące.
      StPr/19/0024
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      Obsługa maszyn wchodzących w skład linii produkcyjnej. Okres próbny trwa 3 miesiące.
      StPr/19/0028
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Biuro firmy zajmującej się budową domów z bali oraz punkt handlowy ze stolarką okienną, pokryciami dachowymi i systemami dociepleń.
      StPr/19/0029
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Pracownik biurowy w Referacie Rachunkowości
      StPr/19/0023
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Pracownik biurowy w Referacie Obsługi Bezpośredniej
      StPr/19/0022

      przyjmowanie pojazdów i ich zespołów do naprawy, przeprowadzanie konserwacji elementów pojazdów samochodowych, kontrolowanie stanu technicznego zespołów i układów samochodowych
      StPr/19/0021
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Planowanie i realizacja zadań w zakresie działalności kulturalno-oświatowej, organizowanie przedsięwzięć integrujących środowiska wojskowe. Praca w godzinach 7.30-15.30. Okres próbny trwa 3 miesiące (
      StPr/19/0018
      wynagrodzenie od od 2 950 PLN

      Organizowanie i prowadzenie kół zainteresowań, prowadzenie strony internetowej i kroniki jednostki. Praca w godzinach 7.30-15.30. Okres zatrudnienia: min. 1 rok.
      StPr/19/0019
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Wsparcie administracyjne sprzedaży. Wprowadzanie danych do systemu. Praca w godzinach 7.30-15.30. Okres zatrudnienia ok. 2 lata
      StPr/19/0020
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Prace ogólnobudowlane związane ze wznoszeniem obiektu. Miejsce pracy: Śrem, ul. Zamenhofa i ul. Przemysłowa. okres próbny trwa do 3 miesięcy. Zatrudnienie do września 2019r.
      StPr/19/0016