Specjalista ds. administracji

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Prace administracyjne biurowe: • tworzenie różnego rodzaju pism i wniosków • sporządzanie zestawień i analiz • nadzór nad obiegiem dokumentów i ich archiwizacja • prowadzenie korespondencji z kontra
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
    • dobra organizacja czasu pracy
    • bardzo dobra obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : rzetelność i odpowiedzialność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Gostyńska 49, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Ewa Szafirowicz
      Numer telefonu: 612839099 w. 24
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Pracownik biurowy
      StPr/19/0380
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Pomoc przy montażu okien i drzwi, roznoczenie okien i drzwi i przygotowywanie do montażu. Praca w godzinach 7.00-16.00 na terenie Śremu, Poznania i okolic. Okres próbny trwa 3 miesiące.
      StPr/19/0381
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Zakres obowiązków na tym stanowisku to między innymi: sporządzanie list płac dla pracowników, obsługa programu Płatnik, inwentaryzacja, sporządzanie umów dotyczących wynajmu i usług związanych z funkc
      StPr/19/0379
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      - opieka i wychowanie dzieci w wieku 3-6 lat, - umowa na czas określony od 01.09.2019r do 31.08.2020r. w systemie jednozmianowym w godz. 5.30-17.00 - do uzgodnienia
      StPr/19/0378
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Obsługa klientów, wykładanie towarów na pólkach, dbanie o ekspozycje produktów, prace porządkowe w sklepie. Miejsce wykonywania pracy: także wg zleceń pracodawcy (powiat śremski)
      StPr/19/0371

      Zajęcia języka angielskiego w siedmiu grupach przedszkolnych. Praca w wymiarze 2 godzin 50 minut tygodniowo. Okres próbny trwa 3 miesiące. Praca w godzinach 9.00-13.00
      StPr/19/0368
      wynagrodzenie od od 279 PLN

      Wprowadzanie danych do systemu komputerowego (dotyczace produkcji), wystawianie faktur - 4 godziny dziennie, pomoc przy produkcji (4 godziny dziennie). Praca w godzinach 6.00-14.00 od poniedziałku do
      StPr/19/0364

      Weryfikacja dokumentów, wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego praca na arkuszu kalkulacyjnym Excel, naliczanie amortyzacji. Okres zatrudnienia: 2 lata. Praca w godzinach 7.00-15.00
      StPr/19/0363
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Prace administracyjne biurowe: • tworzenie różnego rodzaju pism i wniosków • sporządzanie zestawień i analiz • nadzór nad obiegiem dokumentów i ich archiwizacja • prowadzenie korespondencji z kontra
      StPr/19/0348

      - pomoc przy montażu okien, drzwi, parapetów - umowa na 3 miesięczny okres próbny z mozliwością przedłużenia - miejsce wykonywania pracy: okolice Śremu
      StPr/19/0332