Pracownik grupy interwencyjnej

Miejsce pracy: Brzechwy 43, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia, podjazdy kontrolne lub obiekty chronione - miejsce wykonywnaia pracy: Śrem i okolice - system pracy inny w godz: 8-19, 19-8 lub 8-8.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.12.2020
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, posiadanie wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, dokument pozwolenia na broń, niekaralność
      Pracodawca: Agencja Ochrony Osób i Mienia LION Grzegorz Jerzyk
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Gostyńska 49, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Kubiak
      Numer telefonu: 612837075
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      - prowadzenie doświadczeń odmianowo- agrotechnicznych oraz ich dokumentowanie - miejsce wykonywania pracyL 63-100 Śrem, ul. Wiosny Ludów 27
      StPr/21/0015
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      spawanie elementów, praca na terenie wielkopolski w miejscu zleconym), umowa na 1-miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia
      StPr/21/0010
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Przygotowywanie posiłków zgodnie z normami i recepturami gastronomicznymi. Umowa na okres próbny, kolejna na czas określony. Możliwa umowa zlecenie. miejsce pracy: Zakład Gastronomiczny "Balbinka".
      StPr/21/0011

      - obsługa żurawia jezdniowego, - praca w systemie jednozmianowym w godz. 7-18 (delegacje)
      StPr/21/0009
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Opieka nad dziećmi od 1 do lat 4. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. (okres próbny trwa 3 miesiące)
      StPr/21/0005

      Praca w sklepie spożywczym. Miejsce pracy: Tragowisko Miejskie, ul. Grunwaldzka. Praca w godzinach 7.00-18.00. Możliwe zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.
      StPr/21/0006
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Malowanie, szpachlowanie, tynki, karton-gips. Praca w godzinach 7.00-15.00 głównie na terenie Śremu i okolic, możliwa praca na terenie całej Wielkopolski. Zapewniony dojazd ze Śremu do miejsca wykonywania pracy. Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia. Okres próbny trwa 3 miesiące.
      StPr/21/0004

      montaż rolet, obsługa maszyn do produkcji rolet i pokrewnych, pakowanie wyrobów gotowych, sprawdzanie stanu technicznego linii produkcyjnej, urządzeń pomocniczych, układów sterowania i bezpieczeństwa przed włączeniem linii do pracy, wykonywanie prostych czynności regulacyjnych urządzeń mechanicznych, elektrycznych i sterowania wchodzących w skład linii produkcyjnej;
      StPr/21/0002

      - sprzedaż firan i tkanin, - praca w systemie jednozmianowym w godz. 10-18 - 3 miesiące okres próbny z mozliwością wydłużenia na umowę na czas nieokreślony
      StPr/21/0001

      - prace brukarskie - miejsce wykonywnaia pracy: teren wielkopolski, pracodawca zapewnia dojazd ze Śremu - umowa na 1 miesięczny okres próbny z możliwością wydłużenia
      StPr/20/0414
      wynagrodzenie od od 3 360 PLN