Zamknij

Marketing Śremu! Dwa bardzo udane starty zawodnika ze Śremu.

05:27, 06.05.2019 J.K Aktualizacja: 05:36, 06.05.2019
Skomentuj

Nazwisko naszego biegacza kolejny raz pojawia się wśród zwycięzców biegów organizowanych w różnych miastach, regionach Polski.

28 kwietnia biegacze rywalizowali w XXXVI Biegu Kosynierów we Wrześni na dystansie 10 km.
Wśród startujących zawodników Jacek Dziechciowski zajął 7 miejsce Open i wygrał w swojej kategorii wiekowej M 40 z czasem 34:28.

Natomiast w Łodzi odbyła się kolejna edycja rozgrywanego od 2004 roku DOZ Łódź Maratonu. Na starcie stanęło ponad 1700 uczestników w tym gwiazdy polskiego
sportu między innymi Robert Korzeniowski, Tomasz Sikora i wielu innych.Na ciekawej i urozmaiconej trasie przebiegającej ulicami Łodzi znakomicie spisał się mieszkaniec Śremu Jacek Dziechciowski który z czasem 2:42:56 zajął w klasyfikacji generalnej 13 miejsce wygrywając kategorię wiekową M-40.