Zamknij

Warta gromi rywali na inaugurację sezonu

22:30, 15.08.2019 J.K Aktualizacja: 22:32, 15.08.2019
Skomentuj

Aż 9 goli zdobyli piłkarze Warty w dzisiejszym spotkaniu inaugurującym rozgrywki o mistrzostwo klasy okręgowej. Śremski zespół nie dał żadnych szans Sparcie Sklejka Orzechowo wygrywając na boisku rywala aż 9:1. Już w 8 minucie gospodarzy „napoczął” Bartosz Skrzypczak, który wykorzystał rzut karny. Co prawda Sparta odpowiedziała po 60 sekundach doprowadzając do remisu, ale potem na boisku już nie istniała. Podopieczni Huberta Sciaka całkowicie zdominowali rywali strzelając przed przerwą jeszcze trzy gole, a kolejno do siatki trafiali Bartosz Skrzypczak, Kamil Szymandera i Mateusz Maśliński. Po przerwie Warta dokończyła dzieło strzelając jeszcze cztery bramki. Dwukrotnie bramkarza pokonał Mateusz Maśliński, a po golu dołożyli Patryk Kryszak i Adam Wiśniewski.

Dzięki tak efektownej wygranej Warta jest liderem tabeli. Kolejny mecz już w niedzielę w Śremie. O godzinie 18.00, a rywalem będzie Stella Luboń.