Zamknij
REKLAMA

Pracowity Sylwester

18:28, 02.01.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

Podczas gdy jedni bawią się w najlepsze, inni podczas nocy sylwestrowej dbają o bezpieczeństwo obywateli. Mowa tutaj o służbach mundurowych oraz ratowniczych, które z 31 grudnia na 1 stycznia mają zawsze pełne ręce roboty.

Sylwester to przede wszystkim sztuczne ognie i fajerwerki, których nieumiejętne wykorzystanie może doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu. Podczas zabawy sylwestrowej świętujemy często alkoholem, który również przyczynia się do

Najwięcej pracy podczas nocy sylwestrowej mają strażacy. Państwowa Straż Pożarna w Śremie odnotowała kilka incydentów. Strażacy mieli wiele pracy podczas pożaru, który miał miejsce w godzinach porannych nowego roku na ulicy Konstytucji 3 Maja w Śremie, gdzie zapaliło się mieszkanie. W wyniku pożaru ucierpiały 4 osoby, w tym 2 dzieci. Lokatorzy nie odnieśli większych obrażeń, jednak ich mieszkanie będzie wymagało remontu. PSP uporało się również z płonącym śmietnikiem oraz piwnicą w jednym z lokali. Źle mógł skończyć się również incydent z kartonem wypełnionym fajerwerkami, który eksplodował z zawartością. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Również policjanci z Komendy Powiatowej w Śremie mieli wiele pracy. Funkcjonariusze interweniowali przede wszystkim w mieszkaniach, w których po spożyciu alkoholu dochodziło do kłótni pomiędzy świętującymi. Policja musiała również interweniować po zgłoszeniu związanym z zakłócaniem ciszy nocnej. W jednym z samochodów w wyniku rzucenia petardy wybita została szyba. Śremska policja stwierdziła, że nie było groźnych incydentów, jednak ich liczba spowodowała pracowitą noc dla funkcjonariuszy.

Sylwester jak co roku był huczny. Nie obyło się również bez incydentów ale na szczęście wszyscy są cali i zdrowi. I niech tak pozostanie.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone