W Restauracji Cztery Korony w Śremie odbyła się uroczystość z okazji 30-lecia powstania Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Wydarzenie, które poprowadziła Renata Brukiewicz, zgromadziło pracowników, emerytów, partnerów oraz kontrahentów spółki z całego kraju.