17 czerwca 2026 roku, w Katolickim Centrum Edukacji i Kuktury w Śremie odbyło się I Forum Aktywnych Seniorów pod hasłem „Nieocenione jest wyjście z domu”. Za nami pierwszy dzień pełen merytorycznych dyskusji, ważnych spotkań i międzypokoleniowej integracji, a już jutro przed seniorami kolejna część tego wyjątkowego wydarzenia.