Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
11:42, 28.06.2022
Wadą oczek wodnych jest gromadzenie zanieczyszczeń z otoczenia, a także ciągłe występowanie zakwitów glonów i pleśni. Niezbędny jest dobry system filtracji, dla zapewnienia czystej i zdrowej wody, zwłaszcza jeśli hodujesz ryby.
11:38, 28.06.2022
Coraz więcej nowoczesnych firm rozpoczynających działalność w handlu detalicznym zamawia pawilony modułowe — niedrogie rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić na wynajmie powierzchni handlowej, maksymalnie spersonalizować przestrzeń i zapewnić wysoki komfort pracownikom i klientom. Najważniejsze jest, aby wybrać rozwiązania od zaufanych producentów. Budowane w ciągu kilku tygodni pawilony pozwalają szybko uruchomić biznes w każdym miejscu, będąc opłacalną opcją zarówno dla całorocznych, jak i sezonowych punktów sprzedaży.
06:34, 24.06.2022
Temat lokat bankowych to wiele sprzecznych opinii na temat ich opłacalności. Jednak mimo wszystko  najlepsze lokaty bankowe wciąż cieszą się popularnością wśród osób pragnących zgromadzić oszczędności. Otwierając lokatę bankową, musimy liczyć się nie tylko z plusami takiego rozwiązania, ale i minusami. 
12:22, 18.06.2022
Miłość to dla wielu z nas sedno życia. Niejednokrotnie pragniemy obdarować nasze drugie połówki pięknymi podarunkami, także z okazji ich święta. Dzień Chłopaka to szczególny moment w roku, w którym warto podarować naszemu mężczyźnie podarunek, który sprawi mu przyjemność i przypomni o naszej miłości. Jaki prezent wybrać? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Zaczynamy!
09:00, 06.06.2022
Aby ogrzewanie podłogowe mogło pracować oszczędnie i efektywnie, trzeba nim sprawnie zarządzać. Do tego właśnie są przeznaczone nowoczesne urządzenia firmy TECH Sterowniki. Aż 6 aktualnie dostępnych serii różniących się wyglądem, sposobem montażu i funkcjonalnością to odpowiedź na zróżnicowane oczekiwania inwestorów.
REKLAMA
09:56, 01.06.2022
Zredukuj i rozłóż swoje długi
15:40, 27.05.2022
Jak podkreśliła Kancelaria Prezydenta RP, zasadniczym celem ustawy jest wdrożenie unijnej dyrektywy ws. wspólnego systemu podatku od wartości dodanej i ws. ogólnych zasad dotyczących podatku akcyzowego w odniesieniu do działań obronnych w ramach Unii.
08:53, 21.05.2022
Jeżeli posiadasz stare, uszkodzone lub zwyczajnie zużyte auto, to najbardziej opłacalnym wyjściem będzie przekazanie je do legalnie działającej firmy, która zajmuje się kasacją samochodów. Takie właśnie usługi świadczy firma DWCAR obsługująca również powiat śremski.
17:12, 09.05.2022
Supermarkety i dyskonty spożywcze choć zdominowały rynek spożywczy w Polsce nie zawsze oferują to czego byśmy oczekiwali. Dlatego od kilku lat coraz większą popularnością cieszą się sklepy, gdzie dominują produkty regionalne, wykonywane w tradycyjny, często domowy sposób, dzięki czemu ich smak jest często zupełnie inny, a cena nie zawsze wyższa od tej w markecie. Żeby się o tym przekonać warto odwiedzić nowy sklep w Śremie, który oferuje tylko to co sprawdzone...
REKLAMA
05:08, 05.05.2022
Zarządzanie biurem rachunkowym wymaga skrupulatności i precyzyjnego planowania. Pomocne są przy tym specjalne systemy umożliwiające zarządzanie kadrą oraz sprawną realizację usług dla klientów z różnych branż. Na co warto zwrócić szczególną uwagę trakcie wyboru takiego oprogramowania?
06:50, 27.04.2022
Wielu z nas zapewne zastanawiało się, w jaki sposób powstaje kawa i jakie są poszczególne kroki jej produkcji zanim trafi do naszych filiżanek. Tak naprawdę ziarna przebywają długą drogę i poddawane są wielu procesom. Dobra kawa to przede wszystkim najlepsze jakościowo ziarna kawy oraz dobra palarnia kawy
17:25, 04.04.2022
Lampy sufitowe już od wielu lat cieszą się ogromną popularnością, co nie dziwi, bo są niezwykle funkcjonalne - roświetlają dokładnie całą powierzchnię użytkową domu, jak i estetyczne, wspaniale się prezentują, nadają wnętrzu wyjątkowego klimatu. Zdecydowanie warto w nią zainwestować! Poznajmy najważniejsze zalety!
03:26, 31.03.2022
Bieganie może mieć zarówno pozytywny, jak i negatywny wpływ na wasze zdrowie. Jak uniknąć ewentualnych, związanych z nim problemów?
00:01, 28.03.2022
Masz działkę i myślisz o tym, czy to dobry moment na sprzedaż? Zastanawiasz się jak ją wycenić, jakie dokumenty przygotować i ile kosztuje załatwienie formalności? Czy warto przed sprzedażą podzielić grunt na kilka mniejszych działek lub przekształcić na działkę budowlaną? Ile obecnie kosztują nieruchomości gruntowe i czy ich sprzedaż może przynieść realny zysk?
REKLAMA
REKLAMA