Zamknij
REKLAMA

Nowy rok, nowi my. Przedstawiamy zmodernizowany Portal Śremski!

08:00, 04.01.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

Przełom starego i nowego roku to zazwyczaj czas postanowień i zmian. Uznaliśmy, że to dobry moment na zaprezentowanie gruntownie zmodernizowanej wersji naszej strony internetowej.  

Jak łatwo zauważyć - portal otrzymał zupełnie nową szatę graficzną, przystosowaną do przeglądania także z urządzeń mobilnych - mamy nadzieję, że jej przejrzystość przypadnie Wam do gustu. Zmianie uległ nie tylko wygląd - rozbudowana została także funkcjonalność. Strona umożliwia teraz społeczności użytkowników wymianę informacji w dziale “pytania i odpowiedzi” oraz dodawanie darmowych ogłoszeń drobnych. Pojawiła się także zakładka Alert24, która daje szansę każdemu na współtworzenie Portalu.

Nowa strona to również nowy zespół redakcyjny, który będzie relacjonował to, co ważne dla mieszkańców Śremu i okolic. Wydarzenia, uroczystości, lokalna polityka - o tym wszystkim przeczytacie na łamach Portalu. Będziemy trzymać rękę na pulsie i starali się dotrzeć tam, gdzie dzieje się coś ważnego, poruszać tematy, którymi żyją mieszkańcy naszego miasta. Zdajemy sobie sprawę, że obraz jest wart więcej niż tysiąc słów - newsom towarzyszyć będą fotogalerie.

Jako partnerzy medialni Unii Leszno będziemy na bieżąco z informacjami ze świata speedwaya, na łamach portalu znajdzie się też miejsce dla wiadomości z życia lokalnych klubów sportowych. Nie zabraknie rozrywki - materiałów na nieco mniej poważnie i wspomnień z cyklu “Śrem z dawnych lat”.

To tylko niektóre ze zmian, które wprowadziliśmy, bądź planujemy wprowadzić w najbliższym czasie. Mamy nadzieję, że dzięki nim  będziemy w stanie wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

Jesteśmy ciekawi Waszych odczuć związanych z nowym portalem i otwarci na sugestie. Zapraszamy do wyrażania opinii w komentarzach.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

AsiaAsia

0 0

Gratulacje serdecznie 16:52, 07.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone