Zamknij
REKLAMA

Lewica w Śremie ma kandydata...żadnej świeżości

21:07, 11.03.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

Szef Sejmiku Województwa Wielkopolskiego w Śremie
Sejmikiem Wielkopolskim rządzi koalicja składająca się z 15 radnych Koalicji Obywatelskiej, 7 radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego i 3 radnych Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Stanowisko przewodniczącego sejmiku przypadło Wiesławowi Szczepańskiemu, którzy jest również szefem wojewódzkiej rady SLD. W przeszłości był on posłem czterech kadencji i przez rok pełnił też funkcję wiceministra infrastruktury. 
Szczepański przyjechał do Śremu w poniedziałek (11.03), by uczestniczyć w zebraniu powiatowych struktur SLD, które zorganizowano w restauracji Relax. 
Spotkanie połączone też było z symboliczną „kawą” zorganizowaną z okazji Dnia Kobiet. Przed spotkaniem z inicjatywy Eugeniusza Siczyńskiego – lidera powiatowych struktur tej partii zorganizowano konferencją prasową dla przedstawicieli śremskich mediów. 
Szef sejmiku poinformował o swojej działalności i zamierzeniach na najbliższe lata. Co ważne dla mieszkańców Śremu – znajduje się tam również projekt realizacji trzeciego etapu obwodnicy wokół miasta. 
Wiesław Szczepański poinformował też o udziale w SLD w szerokiej koalicji w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Kandydatem z naszego okręgu będzie były premier RP – Leszek Miller. 
Przed spotkaniem z sympatykami lewicy – przewodniczący sejmiku spotkał się w ratuszu z burmistrzem Śremu – Adamem Lewandowskim. 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

obserwatorobserwator

0 1

Lewica tak jak Lenin zawsze żywa ,niezależnie od wieku.Dzisiaj oprócz likwidacji kościoła proponuje nam nowości w postaci zajęć seksualnych dzieci i promocje środowisk LGBT+. Niech zaczną od swoich wnuków w swoim domu. 14:39, 12.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone